Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Acınacak halimiz var!. (1 Kullanıcı)

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
esh3649_10.jpg

Genelev kadınları eylemde

Ahlak ve maneviyata önem verilmezse sonunda olacağı da budur.Hükümetimiz zinaya giden yolu açtığı halde, bunların höykürmesine ne anlam veriyorsunuz?

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
Hükümetimiz, zinaya ve tecavüze ağır ve caydırıcı cezalar vermiş olsalardı fuhuşun önüne geçilebilirdi.Önce ahlak ve maneviyat lazımdır ki gerisi teferruattır.

Belediyelerde toplu evlendirme geleneğini ilk başlatan da bizdik.İnanmıyorsanız bunu eski Milli Görüşçü arkadaşlara sorabilirsiniz.Bağcılar teşkilatı olarak biz bu hayırların önünü açtık.Maksadımız fakir ve evlenmeye maddi gücü olmayan gençleri fuhuştan kurtarmak idi.Lakin bu geleneği devletimizde başarsa ve buna bütçe hazırlasa çok daha iyi olur.Ancak evlenme yaşı erkeklerde en genç 22 olmalıdır ki evleneceği zaman askerlik sorunu olmasın diyedir.

özgürlü_zamanlar

Kayıtlı Kullanıcı
Ben buna şimdi ne söylim , yani neresinden tutacağım bu olayın , ne yapacağım ben buna. Yani ben bu kardeşime dinimi öğretemediğime mi yanayım , yoksa onun bu kadar kör olduğuna mı , yoksa bu insanları haber yapanlara mı, yani neresinden tutacağım bilemedim. Allah c.c. yar ve yardımcımız olsun. Bu son olsun inşallah. Amin.

hudavendigar

Kayıtlı Kullanıcı
Ben buna şimdi ne söylim , yani neresinden tutacağım bu olayın , ne yapacağım ben buna. Yani ben bu kardeşime dinimi öğretemediğime mi yanayım , yoksa onun bu kadar kör olduğuna mı , yoksa bu insanları haber yapanlara mı, yani neresinden tutacağım bilemedim. Allah c.c. yar ve yardımcımız olsun. Bu son olsun inşallah. Amin.

Bu meseleyi bu hale getirenler feministlerdir.Onlardan hesap sormak lazımdır.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt