Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Acil Kana İhtiyacımız Var (2 Kullanıcı)

emreata10

Kayıtlı Kullanıcı
SelamünAleyküm Değerli Büyüklerim

Benim bir öğretmenimin annesinin A RH Negatif Kana İhtiyacı Vardır.Pazartesi Günü Ameliyata Girecektir.İstanbulda Haydarpaşa Gatada yatmaktadır.Ne olur Allah Rızası içi Efendimizin Şefaati için yardım edebilirmisiniz:)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
SelamünAleyküm Değerli Büyüklerim

Benim bir öğretmenimin annesinin A RH Negatif Kana İhtiyacı Vardır.Pazartesi Günü Ameliyata Girecektir.İstanbulda Haydarpaşa Gatada yatmaktadır.Ne olur Allah Rızası içi Efendimizin Şefaati için yardım edebilirmisiniz:)

selamun aleykum kardesim rabbim yar ve yardimciniz olsun sitedeki kardeslerimden ricam lutfen yardimciolun inanin cok zor bir durum birgun sizinde ihtiyaciniz olabilir ........

emreata10

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardesim rabbim yar ve yardimciniz olsun sitedeki kardeslerimden ricam lutfen yardimciolun inanin cok zor bir durum birgun sizinde ihtiyaciniz olabilir ........

ALLAH razı olsun efendim çok teşekkür ederim
teyzemizin damarları tıkalıymış.Efendimizin şefaati için ne olur yardım edin:)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun efendim çok teşekkür ederim
teyzemizin damarları tıkalıymış.Efendimizin şefaati için ne olur yardım edin:)

İnanin sizi anliyorum cok zor duyarli kardeslerim olacaktir cagriniza cevaben yakin zamanda bizimde basimizdan gecti rabbim kolaylik versin....

emreata10

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı Efendim Şefaat Etsin inşAllah:)

Günceldir:)

~ Zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardimciniz olsun. In sa Allah bulunur

emreata10

Kayıtlı Kullanıcı
Zeynep Abla teşekkür ederim
Allah razı Efendimiz Hoşnut Olsun
Çok acil yardıma ihtiyacı var:)
Ulaşmak isteyen pm atsın lütfen olur mu:)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Allah şifa versin inşallah bulunur aranan kan diye dua etmekten başka bişey gelmiyo elden

emreata10

Kayıtlı Kullanıcı
Biliyorum forum kurallarını ihlal ediyorum ama İstanbulda yardım edebilecek gönlü güzel abiler ablalar arıyorum
Hastamız zor durumda
biliyorum hatalıyım çok ısrar ediyorum
hakkınızı helal edin

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
ah güzel kardeşim kardeşime söyleyeyim bi eğer varsa tanıdığı kan grubu uyan inşaallah yönlendirir Rabbim yardımcısı olsun hastanızın

emreata10

Kayıtlı Kullanıcı
ah güzel kardeşim kardeşime söyleyeyim bi eğer varsa tanıdığı kan grubu uyan inşaallah yönlendirir Rabbim yardımcısı olsun hastanızın

Allah razı Olsun Büyüğüm,Efendimiz senden hoşnut olsun inşAllah:)

Kan vereceklerini söyleyip,vermeyenler o kadar çok oldu ki,sevindirdiler sonrada sevinmemizi çok gördüler

Ne olur yardım edin

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah bir yardımımız dokunur, kardeşim uzman çavuş istanbulda arkadaşlarından varsa inşallah yönlendirir

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
eşini aradım görevdeymiş kardeşim telefon kapalı tekrar arayacağım onada söyledim ulaştığında söyleyecek insanlar duyarlı olabilseler keşke çok zor birşey değil ama başına gelmeden insan anlayamıyor Rabbimin izniyle inşallah düzelir hastanız

emreata10

Kayıtlı Kullanıcı
eşini aradım görevdeymiş kardeşim telefon kapalı tekrar arayacağım onada söyledim ulaştığında söyleyecek insanlar duyarlı olabilseler keşke çok zor birşey değil ama başına gelmeden insan anlayamıyor Rabbimin izniyle inşallah düzelir hastanız

Ne diyeceğimi inan bilemiyorum büyüğüm,kurban olurum sizin yaradanınıza :)

Haklısınız,insan sağlığının değerini bilmiyor.

emreata10

Kayıtlı Kullanıcı
Büyüğüm sanırım özel mesajlaşma sistemi yok

Sizden istediğim mail adresimi versem

bu mail adresinden'de bana ulaşıp bende ilgili kişiyi söyleyip telini versem olur mu :)

emreata10

Kayıtlı Kullanıcı
İlginiz ve Hassasiyetiniz için teşekkür ederim
Allah razı Efendimiz Hoşnut Olsun
Kan Bulundu.İnşaaAllah yarın ameliyata girecek teyzemiz:)
Duanızı Eksik etmeyin olur mu

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
çok şükür kardeşim sevindim bugün karddeşime söyledim malum olaylardan ötürü görevdeler hazır bekletiliyorlarmış söyleyecekti bir dhaa görüşemedim inşallah sağlık sıhhatle çıkar ameliyattan büyüğünüz

emreata10

Kayıtlı Kullanıcı
çok şükür kardeşim sevindim bugün karddeşime söyledim malum olaylardan ötürü görevdeler hazır bekletiliyorlarmış söyleyecekti bir dhaa görüşemedim inşallah sağlık sıhhatle çıkar ameliyattan büyüğünüz

Teşekkür Ederim Repsol Büyüğüm Abim yada Ablam :):)
Tekrar söyleyim ilginiz için Allahım razı Efendim Hoşnut olsun 5saat sürecekmiş inşAllah dualarınızla iyi geçecek:)

Ayrıca Abimize'de görevinde başarılar kolaylıklar dilerim Rabbimizden :)Efendimiz'de abimize bol bol nur gönderir ve daim olur inşAllah:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt