Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

..::99'kere Dua Edin::....::Amin::.. (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ..::99'kere Dua Edin::....::Amin::..

aska mecnun yazdı:
RECEB-I KAMER yazdı:
Ey Rabbim, şeytanların vesveselerinden Sana sığınırım.
[big]AMİN AMİN AMİN..[/big]s.aleyküm allah(c.c.)razı olsun..nasılsınız abi..

Aleykümselam.....

Allah razı olsun kardeşim nasıl olayım biraz üzgün biraz durgun. biraz yorgun. birazda çaresiz gibiyim sabah sabah yinede Şükrün sonu yoktur Çok şükür iyiyim Hamdolsun ya sen nasılsın kardeşim.
ABİ EVET HER HALİMİZE BİN ŞÜKÜR DE GEÇEN DE BİRAZ CANINIZ SIKKIN GİBİYDİ NE OLDU YA HAYIRDIR..NEDEN ÇARESİZ GİBİSİNİZ..HAYIRDIR ABİM NE OLDU YAA:(:(:(RABBİM TEZ ZAMANDA SIKINTILARINIZI GİDERSİN İNŞAALLAH..BEN DE NASIL OLAYIM ABİ BİRAZ UYKUSUZUM..ONUN HARİCİNDE UFAK TEFEK SIKINTILAR VAR AMA RABBİM DAHA BETERLERİNDEN KORUSUN..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN ABİ

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB-I KAMER yazdı:
aska mecnun yazdı:
RECEB-I KAMER yazdı:
Ey Rabbim, şeytanların vesveselerinden Sana sığınırım.
[big]AMİN AMİN AMİN..[/big]s.aleyküm allah(c.c.)razı olsun..nasılsınız abi..

Aleykümselam.....

Allah razı olsun kardeşim nasıl olayım biraz üzgün biraz durgun. biraz yorgun. birazda çaresiz gibiyim sabah sabah yinede Şükrün sonu yoktur Çok şükür iyiyim Hamdolsun ya sen nasılsın kardeşim.
ABİ EVET HER HALİMİZE BİN ŞÜKÜR DE GEÇEN DE BİRAZ CANINIZ SIKKIN GİBİYDİ NE OLDU YA HAYIRDIR..NEDEN ÇARESİZ GİBİSİNİZ..HAYIRDIR ABİM NE OLDU YAA:(:(:(RABBİM TEZ ZAMANDA SIKINTILARINIZI GİDERSİN İNŞAALLAH..BEN DE NASIL OLAYIM ABİ BİRAZ UYKUSUZUM..ONUN HARİCİNDE UFAK TEFEK SIKINTILAR VAR AMA RABBİM DAHA BETERLERİNDEN KORUSUN..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN ABİ

Amin... Amin... Amin inşAllah...

Canım sıkıldı yaw bunaldım bu kadar ağaır tempoyla çalışıyorum yeri geldiği zaman şu aralar pek fazla sizinlede olamıyorum ama bana bir tatili çok gördüler sağolsun patronum canım benim...:(:(:(. Tatil izinlerini kaldırmış....:eek::eek::eek: nasıl üzülmiyeyim yaw ne hayallerim vardı. seçim beni olumsuz etkiledi yeni gelen patron gecelerime kabus olucak gibi :D:D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

Amin... Amin... Amin inşAllah...

Canım sıkıldı yaw bunaldım bu kadar ağaır tempoyla çalışıyorum yeri geldiği zaman şu aralar pek fazla sizinlede olamıyorum ama bana bir tatili çok gördüler sağolsun patronum canım benim...:(:(:(. Tatil izinlerini kaldırmış....:eek::eek::eek: nasıl üzülmiyeyim yaw ne hayallerim vardı. seçim beni olumsuz etkiledi yeni gelen patron gecelerime kabus olucak gibi :D:D
ABİ SİZ ŞU PATRONUN Bİ TELEFONUNU VERİN BEN Bİ KONUŞAYIM:):):):):):):)ÇOK AYIP ETMİŞ YA İZİN OLMAZSA TÜM BİR SENE SIKINTILI GEÇER..YA NEYSE ABİ ÜZÜLMEYİN DÜŞÜNÜR DE ŞEFKATE GELİR İNŞAALLAH..

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Allah'ım! "Namaz dinin direğidir" (Tirmizî, İmân: 8; İbn-i Mâce, Fiten: 12; Müsned, 5:231, 237) buyuran Resûl-i Ekrem Aleyhissalâtü Vesselâma ve onun bütün âl ve ashâbına salât ü selâm eyle.

Ey Rabbim, şeytanların vesveselerinden Sana sığınırım. Onların yanımda bulunmalarından da, yâ Rabbi, Sana sığınırım. (Mü'minûn Sûresi: 97-98.)

Allah İmân edenlerin dostu ve yardımcısıdır; onları inkâr karanlıklarından kurtarıp hidâyet nuruna kavuşturur. (Bakara Sûresi: 257.)

İmân nurundan dolayı, Allah'a hamd olsun. (Duâ)

"Yâ Rabbenâ! Bize kuvvet ver ki, yeryüzünün herbir tarafında tâifemizin bayrağını dikmekle, saltanat-ı Rubûbiyetini lisânımızla ilân edelim; ve rûy-i arz mescidinin herbir köşesinde Sana ibâdet etmek için bize tevfîk ver ve meşhergâh-ı arzın her bir tarafında Senin Esmâ-i Hüsnânın nakışlarını, Senin bedî ve antika sanatlarını kendi lisânımızla teşhir etmek için bize bir revac ve seyahate iktidar ver"
Amin!

Allahım! Kâinatın zerreleri ve onlardan mürekkeb varlıkların adedince Muhammed'e rahmet eyle.
Amin!

Allah'ım, ona ve onun Ehl-i Beytine rahmet eyle.
Amin!

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

"Yâ Rabbenâ! Bize kuvvet ver ki, yeryüzünün herbir tarafında tâifemizin bayrağını dikmekle, saltanat-ı Rubûbiyetini lisânımızla ilân edelim; ve rûy-i arz mescidinin herbir köşesinde Sana ibâdet etmek için bize tevfîk ver ve meşhergâh-ı arzın her bir tarafında Senin Esmâ-i Hüsnânın nakışlarını, Senin bedî ve antika sanatlarını kendi lisânımızla teşhir etmek için bize bir revac ve seyahate iktidar ver"
Amin!

[big]AMİN AMİN AMİN..[/big]
S.ALEYKÜM BÜTÜN RUH-U CANIMLA AMİN DİYORUM..ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN BU GÜZEL DULARI BİZLERLE PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

__B) AMIN B)__

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB-I KAMER yazdı:
Amin!

[big]AMİN AMİN AMİN..[/big]
S.ALEYKÜM BÜTÜN RUH-U CANIMLA AMİN DİYORUM..ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN BU GÜZEL DULARI BİZLERLE PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN..ALLAHA(c.c.)EMANET OLUN..

Aleykümselam.....

Amin ecmain....ALLAH kabul etsin inşALLAH ALLAH'a emanet olun selam dua ve sağlıkla kal

aayas

Kayıtlı Kullanıcı

B)amin amin inşallahB)

hurrem_Sultan

Kayıtlı Kullanıcı

[marq]:(:(:(amin amin amin amin:(:(:(:(:([/marq]

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Bütün kalbimle sonsuz kere AMİN. Rabbim sizden razı olsun. Selam ve dua ile.

leyla-1

Altın Üye

AMİN AMİM AMİN İNŞALLAH RABBİM DUALARIMIZI KABUL ETSİN ELLELRİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMESİN İNŞALLAH. BİZİDE BULUNDUĞUMUZ ŞU SIKINTIDAN KURTARIP YAŞAMIZA BİR DÜZEN YÖN VERİR İNŞALLAH. AMİNB)B)B)
EMEĞİNİZE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN AMİN..

sedannur38

Kayıtlı Kullanıcı

Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarında, ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki, Allah birdir ve yine şehadet ederim ki, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) O'nun elçisidir demeyi nasip et.
amin AMİN AMİN ALLAH RAZI OLSUNB)B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

sedannur38 yazdı:
Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarında, ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki, Allah birdir ve yine şehadet ederim ki, Hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) O'nun elçisidir demeyi nasip et.
amin AMİN AMİN ALLAH RAZI OLSUNB)B)

ALLAH kabul etsin {Amin} selam dua ve sağlıkla kalın fiemanillah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt