Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

8 MART 2009 a az kaldı. Salavat kampanyası başladı.hedef 20.000.00 (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardesım.yenı kampanyanızı da dort gozle beklıyorum.yalnız sınavlarım

oldugu ıcın ınternete gıremeyecegım:( .ne zaman baslar acaba yenı salavat kampanyası??

önculuk ettıgınız bu

paylasımınızda ne mutlu bana kı salavat cekmek alıskanlık oldu.Rabbım sızden bınlerce

kere razı olsun,gunahlarınız affolunsun,dualarınız kabul olsun kardesım.Kandılınız mubarek

olsun.

Selametle...

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardesım.yenı kampanyanızı da dort gozle beklıyorum.yalnız sınavlarım

oldugu ıcın ınternete gıremeyecegım:( .ne zaman baslar acaba yenı salavat kampanyası??

önculuk ettıgınız bu

paylasımınızda ne mutlu bana kı salavat cekmek alıskanlık oldu.Rabbım sızden bınlerce

kere razı olsun,gunahlarınız affolunsun,dualarınız kabul olsun kardesım.Kandılınız mubarek

olsun.

Selametle...

Allah Razı Ola kardeşim. hepimiz beraber yapıyoruz.

yeni kampanya yarın başlayacak inşallah

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razı Ola kardeşim listeye işlenmiştir

inşallah enes abi inşallah rabbimin razı olduğu kulları arasında olmaya hak kazanırız bu mübarek günün yılına gününe hepbirlikte kedersiz huzurlu ve sağlıcakla erişmek ve dualarında yer almak duası ile selamün aleyküm

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm...

Almış olduğum 10.000 Salavat-ı Şerif okunmuştur.Rabbimiz kabul etsin.

Allah C.C ' e emanet olun.

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
inşallah enes abi inşallah rabbimin razı olduğu kulları arasında olmaya hak kazanırız bu mübarek günün yılına gününe hepbirlikte kedersiz huzurlu ve sağlıcakla erişmek ve dualarında yer almak duası ile selamün aleyküm

Aleykümselam kardeşim. temenni ettiğin herşey hepimiz için olur inşAllah

hayırlı kandiller

meleks

Kayıtlı Kullanıcı
slm arkadaşlar ben buraya daha yeni üye oldum..ya benim sormak istediğim çok önemli bişey var ben salat-ı tefriciyye'yi 4444 kere okumak istiyorum bugün yada yarın başlıycam inş.ama takıldığım bişey var hergün aynı sayıdamı okumak zorundayım?mesela bigün 100 tane okusam diğersi gün 60 tane okusam olmaz mı?lütfen çok acil cvp yazarsanız çok sevinirim şimdiden tşkederim..

Dağ Çiçeği

Kayıtlı Kullanıcı

1.000 tane almıştım,1.500 okudum.Allah,kabul etsin inşallah.Hayırlı Kandiller..B)

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
slm arkadaşlar ben buraya daha yeni üye oldum..ya benim sormak istediğim çok önemli bişey var ben salat-ı tefriciyye'yi 4444 kere okumak istiyorum bugün yada yarın başlıycam inş.ama takıldığım bişey var hergün aynı sayıdamı okumak zorundayım?mesela bigün 100 tane okusam diğersi gün 60 tane okusam olmaz mı?lütfen çok acil cvp yazarsanız çok sevinirim şimdiden tşkederim..
selamün aleyküm selam canım hoş geldın hayırlı kandıller bak tefrıcıye dıye bır konumuz var ıstersen sende oraya dılegını yaz sıran gelınce hep beraber okuruz veoa yeni bır tobıc aç bizlerde yardım eder beraber okuruz .soruna gelınce ıstedıgın kadar oku ıster 10. 100 20. ne kadar ıstersen okuya bılırsın ama tam 4444 olması gerekıyor bunu bılıyorsun zataen başka bir sorun olursa yardım etmeye hazırız ayriyeten üyelıgın hayırlı olmasını dılıyorum :a14:

Mutlu Kul

Kayıtlı Kullanıcı
aldığım 2000 okunmuştur...hepinizin kandili mübarek olsun...

K

kübra85

bende 2500 tane okudum rabbim kabul etsin inş. herkese hayırlı kandiller...

ELİZAN

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
subat.blogcu.com
Mevlid kandilimiz mübarek olsun,,, Hayırlı kandiller kardeşlerim...

Al-i İmrân, 164"Andolsun ki içlerinden, kendilerine Allah'ın âyetlerini okuyan, (kötülüklerden ve inkârdan) kendilerini temizleyen, kendilerine Kitap ve hikmeti öğreten bir Peygamber göndermekle Allah, müminlere büyük bir lütufta bulunmuştur. Halbuki daha önce onlar apaçık bir sapıklık içinde idiler." (Âl-i İmrân, 164)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim duayı buraya yamıyacakmısınız 23.30 denmişti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt