Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

zayıflama hakkında (1 Kullanıcı)

abdullah faruk

Kayıtlı Kullanıcı
esselamun aleykum kardeşlerim.bendeniz abdullah faruk.ben bayağı şişman olan bir kardeşinizim.bana yardımınız olacak bildikleriniz varsa yardımcı olmanızı temenni ediyorum.ben bilinen tüm yolları denedim.ama bir türlü sonuca erişemiyorum.fazlasıyla verdiklerimi geri alıyorum.şimdiden cümlenizden allah razı olsun.

Ahmed_1907

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim inşallah zayıflarsın ama bu forumu keşke bize 5 dakıkanızı ayırırmısınız formuna yazsaydı sana yardımcı olacak birsürü kişi olurdu selametle kal..

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim eğer coook aşırı kiloluysan bir doktora git düzenli birşekilde kilo veririsin herkezin uyguladığı tavsiler sana ters bir tepki verebilir sana zarar verebilir bende tavsiyeler üzerine bir şey denemek istedim ama sonra düşündümki her insanın bünyesi farklı bu nedenle başkasına yarayan bana yaramayabilir. mevlam acil şifa versin sana tek tavsiyen ekmek ve unlu mamülleri az yemeğe calış ve cok su iç cok cok sebza ve meyve ye ağır yemekleri yememeye calış nefsine hakim olmayı dene. herşeyden az az ye işallah istediğine kavuşursun ayrıca bu konuyu sağlık bölümünde acsaydınız arkadaşalar daha da yardımcı olabilirlerdi.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt