Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ZANNEDERIM BU IDRAR ASIK BIRINE AIT (1 Kullanıcı)

Canan38

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)Cüneyd-ÜL Bagdadi (REHIMEHULLAHU ) derki ,bir gun seyhimiz Sirri (REHIME HULLAHU) hastalandi ,hastaliginin ne sebebini anlayamadik ve nede nasil tedavi edilebilecegini bilebildik .Bize mütehssis bir doktor tavsiye ettiler ,seyhim idrarini bir siseye koyarak ona ****ürdük ,doktor idrara uzun uzadiya bakti .Sonra bize dönerek zannederim bu idrar aski birine ait olsa dedi . Ben bir nara koyuvererek bayilmisim , idrar sisesi de elimden düsmus .Dönünce Sirriye durumu anlattim .
Gülumseyerek Allah canini almasin ,nasilda gördu diye cevap verdi Seyhim,demekki muhabbet idrardan bile belli olurmus dedim ,bana tabii karsiligini verdi .

FUDAYL(rehime hullahu)derki,sana Allahi seviyormusun ,diye sorduklari zaman ,sus ,cevap verme.Cünkü eger, hayir deyecek olsan imandan cikarsin ,buna karsilik ,evet diyecek olsan ve Allahi sevenlere yakismayacak tavsiv de bulunsan Allahin gazabindan kork...

SÜFYAN(rehime hullah) DERKI Allahi sevenleri seven kimse Allahi seviyor demektir .Allah a ikram eden kimselere ikram eden kimse ,aslinda Allaha ikram ediyor demektir....

SEVGILIDEN GELEN HER SEY SEVIMLIDIR...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt