Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

<Yürüyüş filistinimiz için> (1 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
18 ocak sıhhiyedede var ankarada.allaha emanet olunuzB)

duymuyormusunuz!
Gazze'deki annelerin feryadını
görmüyormusunuz!
Gazze'deki bebeklerin akan kanını

başakşehirli anneler ve çocuklar
filistin için yürüyoruz

yer:4.etap 1.kısım k bloklar alanı
tarih:11 ocak 2009
saat:12.00

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Damla kardeşim Allah'a emanet ol inşaallah.Kurban olduğum Allah filistindeki din kardeşlerimize sabırlar ihsan eylesin.Ne kadar aciz olduğumuzu bir kere daha gördük.Onların şu an biz müslümanların dualarına çok ihtiyaçları var.Dualarımızı eksik etmeyiz inş..Ama ben şuna inanıyorum ki bir gün gelecek evet işte o günde İsrail hüsrana uğrayacak.''SUSKUN KEDİNİN PENÇESİ SERT OLUR''

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Damla kardeşim Allah'a emanet ol inşaallah.Kurban olduğum Allah filistindeki din kardeşlerimize sabırlar ihsan eylesin.Ne kadar aciz olduğumuzu bir kere daha gördük.Onların şu an biz müslümanların dualarına çok ihtiyaçları var.Dualarımızı eksik etmeyiz inş..Ama ben şuna inanıyorum ki bir gün gelecek evet işte o günde İsrail hüsrana uğrayacak.''SUSKUN KEDİNİN PENÇESİ SERT OLUR''

aleykum selam kardeşim amin inşallah
rabbimize emanetsin inşallah sende kardeşim
selam ve dua ile
<<B)>>

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt