Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yöetimdeki pek kıymetli arkadaşlar. (1 Kullanıcı)

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum Kardeşlerim.
Arada sırada da olsa bu siteye girmeye ugraşıyorum.açtıgım bazı konuları güncellemeye devam ettim.ama bugün açtıgım konuların bazılarının yerinde olmadıgını veya çok önemsiz olan bazı alt konuların oldugu yere çekildigini fark ettim.
Önce üzüldüm.sonra kendi kendime degerin kadar yer bulursun dedim ve size hak verdim.Evet degerimiz kadar yer buluruz.
verdiginiz degerede teşekkürler.
selametle

cemcemil

Kayıtlı Kullanıcı
benim bildiğim yöneticilerle alakası yok bu konunun.açtığınız konuya mesaj atılmadıysa diğer konular mesaj almaya devam ettiğinde sizin konunuz otomatik olarak aşağıya düşer ve böylede olması gerekir.yöneticiler kişiye özel olarak çalışıp konu güncellemeyle uğraşmakla görevli değildir diye biliyorum.bu kadar basit birşeyden kendinize değer biçmeyin sonuç doğru çıkmaz ve boşuna kendinizi üzersiniz.yalnız sizin başınızada gelmiyor bu durum her açtığımız konunun güncel olarak kalmasının mümkünatıda yoktur.herkes ilgisini çeken konuya mesaj atar bundan daha doğalda ne olabilir böyle şeylerle yormayın kendinizi ve konularınızı açmaya devam edin belki okuyan biri açtığınız konuyla amel eder bi bilgi öğrenir.önemli olanda odur güncel olması değil kişiye yaptığı katkı.yanlış biliyorsam yöneticiler beni düzetlsin

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
kasım abi konularının silinmesinden bahsediyor sanırım , öyle mi abi? Yada iki aynı konu mu birleştirildi....?

_YUSUF_

Yönetici
Ve AleykümSelam Kardeşim
Forumda bulunan bütün kardeşlerimize ayrım yapılmaksızın değer verilmektedir.
Bu değer kişilere mesajlara veya açılan konulara bağlı değildir.
Bu değer Müslüman olmamız hasebiyledir.

Ortada problem olduğunu düşündüğünüz şeyler varsa bu değer verilmediğinden kaynakandığını düşünmeniz doğru değil.
Sizin problem olarak gördüğünüz şeyler forumun işleyişi olabilir.Buda kişiye değil forumun genel işleyişini yansıttığı anlamı çıkar.
Bu işleyiş forumun devamı açısından kaçınılmaz bir işleyiştir.
Sizin problem olarak lanse ettirdiğiniz şeyi net anladığımı söyleyemem.Eğer konu ismi verirseniz o zaman konu hakkında yapılan işlemi (eğer yapılmışsa) irdeleyebiliriz.Aksi halde problemi çözemeyiz.Konu silinmesi yer değiştirilmesi gibi durumlar bizim açtığımız konulardada olmaktadır.Bu forumun düzeni açısında gerekli bir uygulamadır.

Her kardeşimiz bizim için değrlidir
Selam ve dua ile

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
yusuf kardeşim ,bende siteye uzun süredir giremedim ama pek çok şey değişmiş.Siz ve diğer kardeşlerimiz bizim için çok önemlisiniz.değerin kadar yer bulursun ne demek.bence buradaki herkes tüm kalbimle diyorum tek tek çok ama çok önemli.çünkü RABBİM hepimizin burada olmasını istedi.dualarda tek yürek olmamız için.ALLAHA emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt