Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yetkili kardeşlerime... (1 Kullanıcı)

Ravzaya-hasret

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum islamiyet.gen.tr yöneticileri,

Üye olduğum tarihin üzerinden uzun süre geçmesine rağmen fırsar bulupda aktif bir üye halini alamamıştım:) inşaALLAH bundan sonra daha aktif bir kardeşiniz olurum. Fakat sitede zorlanmıyor değilim.

örneğin kendi profilime gidemiyorum, yetkiniz yok uyarısı geliyor, herhangi bir üyeye ya da yöneticiye farketmez özel msj atmak istediğim zaman nasıl ilerlemem lazım? nickinin üsütne tıklıyınca o üyenin profiline gitmem gerekirken gene yetkiniz yok ibaresi:)

Birde konu açmak sınırlı mı?

Şimdilik sıkıntılarım bunlar siteyi tam gözden geçirince arkası gelecektir:)

En Emin' e emanetsiniz...

iyiniyet

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleykum degerli yetgililer

Bende bundan 1 hafta önce bir bilgi almak icin emailinize yazi yazdim.Ancak simdiye kadar cevap alamadim.
En azindan cevabiniza beklerdim.

Bu sayfada cevapsiz birakildigim icin üzüldüm.Umarim bu yazilarimiza okursunuz.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
inşaALLAH :)

kardeşim sadece sen değil bütün üyeler için geçerli profillere giremiyoruz. üyelerin mesaj sayısıyla yetkiler verilmesi gibi birşey yok :) sadece resim upload da bir avantaj vardı sanırım :)
kısaca Fitne fesat çıkmasın diye kapalı :)

Konu açma da sınır varmı bilmiyorum ama bir mesaj veya konu açtığınızda sanırım 25 saniye beklemek gerekiyor.

MELEK DİLBER

Kayıtlı Kullanıcı
inşaallah :)

kardeşim sadece sen değil bütün üyeler için geçerli profillere giremiyoruz. üyelerin mesaj sayısıyla yetkiler verilmesi gibi birşey yok :) sadece resim upload da bir avantaj vardı sanırım :)
kısaca fitne fesat çıkmasın diye kapalı :)

konu açma da sınır varmı bilmiyorum ama bir mesaj veya konu açtığınızda sanırım 25 saniye beklemek gerekiyor.

haklısın kardeşim bende denedim ama olmadı.dediğin gibi galibaoluyo

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşlerim konularımızı okuyalım, paylaşımlar yapalım profil, özel mesaj bunlar geri planda kalsın varsın Allah hepinizden razı olsun bu siteye girebilmek bile Rabbimin bizlere lutfu nimeti hepimizin kadir gecesi mübarek olsun bizlere de dua edin inşallah

Ravzaya-hasret

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşlerim konularımızı okuyalım, paylaşımlar yapalım profil, özel mesaj bunlar geri planda kalsın varsın Allah hepinizden razı olsun bu siteye girebilmek bile Rabbimin bizlere lutfu nimeti hepimizin kadir gecesi mübarek olsun bizlere de dua edin inşallah

Zümra kardeşim güzel diyorsun da forumda yaşadığımız her sıkıntı için konu mu açacağız, bazen çok basit sorun oluyor amasistemi bilemediğimizden sıkıntıya düşüyoruz bu anlamda konu açsak diğer üyelerin nazarında tebessüm oluşturacak konuma düşeriz.

En azından yönetici arkadaşlarımıza ulaşsak fena mı olur..?

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Zümra kardeşim güzel diyorsun da forumda yaşadığımız her sıkıntı için konu mu açacağız, bazen çok basit sorun oluyor amasistemi bilemediğimizden sıkıntıya düşüyoruz bu anlamda konu açsak diğer üyelerin nazarında tebessüm oluşturacak konuma düşeriz.

En azından yönetici arkadaşlarımıza ulaşsak fena mı olur..?

Kardeşim siz en iyisi forum kullanımı ile ilgili sorunlarınızı burdan yazın biz yardımcı olabildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya çalışırız.:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt