Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yer var mı? (2 Kullanıcı)

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
selam'ün aleyküm hepinize.Sitenizi az biraz gezdim ve sizi çok sevdim:evet.Bu yaşlı ablaya da yer var mı aranızda? Selametle kalın.

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
selam'ün aleyküm hepinize.Sitenizi az biraz gezdim ve sizi çok sevdim:evet.Bu yaşlı ablaya da yer var mı aranızda? Selametle kalın.

ALEYKÜM SELAM HOŞ GELDİN ABLACIM ....... 37 YAŞ YAŞLI ANLAMINA GELMİYORKİ ...DAHA ÇOOOK GENÇSİNİZ ....:B AİLEMİZDE YER ÇOK ..İNŞALLAH HAYIRLI OLUR ÜYELİĞİNİZ SELAMETLE KALIN

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykümselam..Hoşgeldiniz aramıza..Allah(c.c)'ya emanet olun..

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜM SELAM HOŞ GELDİN ABLACIM ....... 37 YAŞ YAŞLI ANLAMINA GELMİYORKİ ...DAHA ÇOOOK GENÇSİNİZ ....:B AİLEMİZDE YER ÇOK ..İNŞALLAH HAYIRLI OLUR ÜYELİĞİNİZ SELAMETLE KALIN

Hoş buldum aysem iltifatın için de ayrıca teşekkürler:D

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Ve aleyküm selam ablamız..
İslamiyet yuvasına hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Est. maşallah daha gençsiniz ablamız:)..Üyeliğiniz hayırlı, daim ve istifadeli olsun inşallah..Rabbimize emanet olun. Selam ve dua ile inşallah..B):H

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm Selam Hoş geldiniz islamiyet yuvasına Üyeliğiniz Hayırlı Ve daim olsun inşallah....

Allah(c.c.) emanet olun selametle....

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam ablacım hoş geldiniz üyeligniz hayırlı olsun inşallah

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam ablamız..
İslamiyet yuvasına hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Est. maşallah daha gençsiniz ablamız:)..Üyeliğiniz hayırlı, daim ve istifadeli olsun inşallah..Rabbimize emanet olun. Selam ve dua ile inşallah..B):H
Sağol bitanesi Allah(c.c)razı olsun

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
Bir kerede peş peşe alıntıyı nasıl yapıyorsunuz.Ben yapamadım.Tek tek cevapladım.Hani sayfa israfı olmasın diye:B

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleyna aleyküm selam adaşım ablam :).. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz..
Üyeliğiniz hayırlı ve istifadeli olsun inşaAllah..Selam ve dua ile..:HB)

GunahkarKuL

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.Bende yeni üyeyim.Rabia-Adeviye Hoş geldiniz.Allah yolunda gitmek istiyen herkeze yer var yeterki hidayete ermeyi arzulasınlar.Allah'ın Rahmeti ve bereketi üzerlerinize olsun.Amin.

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.Bende yeni üyeyim.Rabia-Adeviye Hoş geldiniz.Allah yolunda gitmek istiyen herkeze yer var yeterki hidayete ermeyi arzulasınlar.Allah'ın Rahmeti ve bereketi üzerlerinize olsun.Amin.

Hoş buldum,sende hoşgeldin KuL
Nickini niye ''GünahkarKuL''diye seçtin ki hepimiz kul ve hepimiz günahkarız ama bir müslüman kardeşime böyle GünahkarKuL diye hitap etmek gelmiyor içimden sadece kuL desem bari olur mu?;)

Rabia-Adeviye

Kayıtlı Kullanıcı
tekrar selamun aleykum

tekrar selamun aleykum

Tamda yeni tanışmışken sömestr girdi araya memlekete gitmiştim.Döndüm ve güzel şeyler paylaşacağımızı umuyorum inşallah.Tekrar herkese selamün aleyküm.

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜM SELAM HOŞ GELDİN ABLACIM

ÜYELİĞİN HAYIRLI UĞURLU VE DAİM OLSUN İŞL. SELAM VE BAKİ DUA İLE RAHMAN A EMENET OL :H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt