Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yeni katıldım (1 Kullanıcı)

tubuko

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar,ben tuğba.Aksarayda yaşıyorum evliyim ve ev hanımıyım.namazımı kılıyorum,kuranımı okuyorum ama biçok eksiğim var.tesettürlü bir bayan değilim ama sade bir hayatım var.ibadetlerimiz önce gelmeli diye düşünüyorum önemli olan diğer şeyde kalbimizin temiz olması hoşgörülü.sabırlı.yardılanı yaratandan ötürü sevmek.karşılıksız.fitnesiz fesatsız.herşeyi allah rızası için yapmak.ibadetlerin şevkini alabilmek için ilk önce insanın kendi içinde birçok duyguyu idare edebilmesi nefsine yenilmemeyi öğrenmesi gerekmezmi.namaz kılıyosun ama,insanları kırıyosan,kul hakkı yiyosan veya olumsuz şeyler düşünüyosan ve şeytana eşlik ediyosan sevabından eksiltmezmisin.:a03:

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamüaleykum...

Esselamüaleykum...

merhabalar,ben tuğba.Aksarayda yaşıyorum evliyim ve ev hanımıyım.namazımı kılıyorum,kuranımı okuyorum ama biçok eksiğim var.tesettürlü bir bayan değilim ama sade bir hayatım var.ibadetlerimiz önce gelmeli diye düşünüyorum önemli olan diğer şeyde kalbimizin temiz olması hoşgörülü.sabırlı.yardılanı yaratandan ötürü sevmek.karşılıksız.fitnesiz fesatsız.herşeyi allah rızası için yapmak.ibadetlerin şevkini alabilmek için ilk önce insanın kendi içinde birçok duyguyu idare edebilmesi nefsine yenilmemeyi öğrenmesi gerekmezmi.namaz kılıyosun ama,insanları kırıyosan,kul hakkı yiyosan veya olumsuz şeyler düşünüyosan ve şeytana eşlik ediyosan sevabından eksiltmezmisin.:a03:

Öncelikle Hoşgeldiniz Kardeşim...
Allah CC. üyeliğinizi hayırlı ve daim etsin inşallah...

Bizler bildiklerimizi yaparsak, Allah CC. bize bilmediklerimizi de öğretir inşallah...
Yaptıklarımızı da sadece Allah CC. rızası için yapalım inşallah...

Hayırlı ve güzel paylaşımlarda bulunmak duasıyla...

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Hoş geldiniz, üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşaallah...
Bu güzel ailede hepimizin birbirimize öyle güzel yardımları, katkıları oluyor ki, sanki bir okul gibi burası...
Sizi de bu aile içinde görmekten tanımaktan çok mutlu olduk...
Hayırlı paylaşımlarınızı bekliyoruz...

Allah'a emanet olun...

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm hoş geldiniz ailemize...

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kardeşim
Öncelikle sitemize ve aramıza hoşgeldiniz, üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşaALLAH..

Bende bu güzel sitemizle tanışana kadar tesettürlü değildim. Çok istememe rağmen bir türlü kapanamıyordum.Çalıştığım için iş yerinde sorun olacak diye belkide kendime bahane buluyordum ama çok şükür 4 ay önce kapandım ve o kadar huzurluyum ki sürekli Rabbime şükrediyorum bana tesettürü nasip ettiği için..
İnşaALLAH sizde bu güzel duyguyu tadarsınız Allahın izniyle..

Allaha emanet olun..
selam ve dua ile..

tubuko

Kayıtlı Kullanıcı
hepinize çok teşekkür ederim.site çok güzel aradığım herşeyi bulabiliyorum.kuran dinliyorum
allah bu siteyi kuranlardan ve hepimizden razı olsun

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşim.
Hoşgeldin aramıza.
Üyeliğin hayırlara vesile olur inşaallah..
Burası bir site değil, siteden de öte, bir aile..
Hayırlı paylaşımlarda buluşmak duasıyla..
Hayırlı cumalar..

s.taşova

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba.. Sanki beni anlatmişsiniz. şu tesettür konusu beni öyle zorladiki . Bu nasil nefistir allahim.17 sene oldu.haci oldum. Ev içinde açiğim. Ayyy o benim evladim, aman o yeğenim diye .kapatmiyordum.etrafimda aman ne olacak o evladin gibi sözler.ama içimde hep suçluluk eziklik var.ama zamanla aşiliyor .ben yapilan bir yemekte ki tuzun , yağin,eksik oluşundan lezzetsiz olmasina bağliyorum.dediklerinize katiliyorum.şu 5 vakit geçirilmeden kilinan namaz insani doğru istikamete miknatis gibi çekiyor.yaşadim halada yaşamaktayim.demeden geçemiyeceğim.çevre bizim gibiler için en önemli faktör..bilinçli islami yaşayanlarla iletişim çok önemli.dualarima kattim sizi

şevval k

Kayıtlı Kullanıcı
Selam tuba bende yeniyim sitede sohbet edelim arada bir sevinirim

şevval k

Kayıtlı Kullanıcı
selam tubuko arada bir sohbet edelim uygun olursan inş. guzel şeyler paylaşırız diye düşünüyorum ahiretimize yatırım yapmak adına selametle kal

dorinx1

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm tuba kardeş ailemize hoşgeldiniz ALLAHU TEALA gönlümüzden kalbimizden geçirdiklerimizi hayırlıysa nasip etsin inşALLAH sizde bir an önce örtünürsünüz

kış meleği

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm hoşgeldiniz :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt