Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yemekten önce,yemek yiyebilmeye şükretmek (1 Kullanıcı)

ylnz51

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.

Bundan 2 sene kadar önce başımdan geçen bir olayı,yaklaşık 4-5 günlük aç kalma hatıramı paylaşmak istiyorum.

Yaz mevsimiydi,midem durduk yere yanmaya başladı.Ama öyle böyle değil.Bende boğazımı parmaklar,istifra eder rahatlardım.

Bir iki gün böyle yaparken en sonunda iyice rahatsızlandım.

Ağzıma lokma atsam,yanarak dışarı çıkarıyorudm.2 gün boyunca böyle devam etti,acilde verilen ilaçlar da işe yaramadı.

2 gün boyunca bir şey yiyip içemedim ve hep kustum.En sonunda vücud susuz kaldı,yere düştüm parmaklarım filan kilitlendi ambulansla hastahaneye kaldırıldım.

2 gün de hastahanede yattım.Bu süre zarfında da yemek içmek yasaktı.Sadece serum.

İnsanın canı kuru ekmek,bir damla su çeker mi?

İki gün boyunca o kadar kıvrandım ki uyku da yok.O zamanlar eski hastahane,odalar 6 kişilik.

Bana puaça filan ikram ediyorlar,yemek için içim gidiyor ama yiyemiyorum çünkü acım on katına çıkıyor.

İnsan hep güzel yemekler hayal eder değil mi?Bense bir parça kuru ekmeğe bir yudum suya razıydım.

Dudaklarım kurumuş çatlamıştı.Yüzüm kireç gibi bembeyaz.

Açım,susuzum istediğim her şeyi yiyecek para var ama nafile...

5.günün sonunda şifa buldum.2 günde 5 büyük serum yani 5 litre serum verildi.

Anladım ki yemekten önce,yemek yiyebildiğine şükretmek gerekliymiş :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt