Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yemek,örgü,dantel örnekleri,bayanlar için bir arşiv (1 Kullanıcı)

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Yok bu saydıklarımın ismini duyduğumda zaten tepem atıyor bakmaya gerek yok....

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
anladımmmmmm bende fal falan deyince bakmıyorum da tam olarak içeriği görmeyince bişi sölemek istemedim neyse bakarız biara

dijiland

Kayıtlı Kullanıcı
üyelikle ne alakası var girdiginizde bölümler geliyor karşınıza ve girmek istedigin bölüme girdigin zaman konular var hangisine tıklarsanız ona giriyorsunuz olan sadece eger fal veya başka seyleri bilmiyorsanız o bölümlere girmezsiniz olur biter zorla girin demiyorumki..sadece paylaşmak istedim...kötümü yaptım diye düşünüyorum:(

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
burası islami bir site olduğu için falın,magazinin burda işe yoktur

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
üyelikle ne alakası var girdiginizde bölümler geliyor karşınıza ve girmek istedigin bölüme girdigin zaman konular var hangisine tıklarsanız ona giriyorsunuz olan sadece eger fal veya başka seyleri bilmiyorsanız o bölümlere girmezsiniz olur biter zorla girin demiyorumki..sadece paylaşmak istedim...kötümü yaptım diye düşünüyorum:(

s.a şimdi ben yorum yapmadım zaten siteye girdim üyelik falan değince linkleri açmıycak diye düşündüm tabiki istemeyen girmez slm ve dua ile

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

Boşver kardeşim üzülme
kusuruma bakma kalbini kırdıysam özür dilerim...:H hadi ufak bir tebessümcük :)

aysun adak

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. aslında ben modelere baktım ama tabi yandaki reklam sitemize uygun değil aslında bize göre değil
ben model bakım dedim ama fazla bakamadım neyse bida bakmayız. a.e.o.

gamze33

Kayıtlı Kullanıcı
Tabiki burasi sonucta bir islami site burda olmasinin magazin yada falin bi isi yok tabiki ama bu kadar tepki:( yazik ya kizmayin bu kadar bence bakmayn bakmasin mesla ben yemeklere bakiyorum:)

dijiland

Kayıtlı Kullanıcı
Tabiki burasi sonucta bir islami site burda olmasinin magazin yada falin bi isi yok tabiki ama bu kadar tepki:( yazik ya kizmayin bu kadar bence bakmayn bakmasin mesla ben yemeklere bakiyorum:)
tesekürler gamze katiliyorum sana vurduk dedik öldürdüler ablasi...:)

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
saolasın kardeşim allah razı olsun bunu anneme hemen göstermeliyim bayılır dantel işlerine felan...

belinay_nur

Kayıtlı Kullanıcı
Sizlere katılıyorum arkadaslar bu nedir yaa

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt