Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yazışmak ve ya konuşmak (1 Kullanıcı)

Kırıkuç

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba !

Şimdi ben bu kelimeyi yazınca ve ya söyleyince beni anlamıyormusunuz ?
Ben size sabah günaydın dediğimde yabancı dille mi konuşmuş oluyorum.
Gencecik insanlarsınız ve yaşadığınız nesilin nasıl kurtulacağına hayıflanıyorsunuz bu eser eğer iyiyse de sizin kötüyse de. Biz zaten zamanında dersimizi aldık fakat sizin için zil daha yeni çalıyor. Kelimelere takılıp kalmayın cambaza bakarken cebinize başka el giriyor. Ağaca bakarken ormanı görmüyorsunuz...........................dostça kalın

Kırıkuç

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba !
Hoş buluruz ve hoş eyleriz evvelallah

K

KırıkTesti

az önceki msjımda sorun oldu tam yazamadım,
günaydın yada merhabanız karşılıksızmı kaldı? yada kelimelere takılıp kalan birilerimi olmuş bu sitede? pek anlayamadım ama burda bulunduğum süre içinde kimsenin bu yada buna benzer bi durumuna rastlamadım. Tavsiyeniz genelse teşekkür ederiz, Allah razı olsun. Tekrar hoşgeldiniz

Kırıkuç

Kayıtlı Kullanıcı
Yanlış

Yanlış

Merhaba !
Yanlış analşılmış bir neslin çocuklarının devamı da aynı şekilde sürüp gidiyor galiba. Yazılmış yazıların tamamını tabii ki okumadım, fakat bir az dikkatli bakın bakalım hep aynı çember değil mi.

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba !
Yanlış analşılmış bir neslin çocuklarının devamı da aynı şekilde sürüp gidiyor galiba. Yazılmış yazıların tamamını tabii ki okumadım, fakat bir az dikkatli bakın bakalım hep aynı çember değil mi.

güzel kardeşim senin sorunun veya derdin ne ne anlatmaya çalışıosun
ne demek oluo yani yanlış anlaşılmş bir neslin çocukları derken neyi kastediosun
sana şunu söyleyeyim eğer amacın bu sitede kalıp da aralara sorun sokmaksa boşa niyetlenme
bir kaç tane daha böyle mesaj yazmaya devam edersen zaten gerekli kişiler sana güzel bir cevap verir
he yok amacında kötü bir niyet yoksa senin yazdıklarını ben anlamadıysam ya da yanlış algıladıysam da hakkını helal et kusuruma bakma
ama sana tavsiyem öyle şaibeli cümleler kurup da kafaları karıştırma derim ben
hadi Rabbime emanet ol, selametle...:a03:

Kırıkuç

Kayıtlı Kullanıcı
Senin neyi anlamadığın sana kalsın gerekli kişiler neyin cevabını verecek senin neyi anlamadığın mı. Neden hemen suçlamaya giriştin. Unutma mum dibini ışıtmaz. Rahat ol benim sende hakkım yok. Şaibe falan da yok

Kırıkuç

Kayıtlı Kullanıcı
Yok vaz geçtim ben çok korktum aman ne gerek. Bu yazıya cevap yazmayın çünkü derhal kapatıp iptal edeceğim. Güzel kardeşim falan aman aman yok şaibeler falan

Kırıkuç

Kayıtlı Kullanıcı
Bakın birisi benim ağzımın payını ne güzel verdi aferin ona.
İşte bu hemen saldırsınlar ki...............neyse şu an itibarıyla üyeliğimi sona erdiriyorum.
Siz selametle kalın

ramora

Kayıtlı Kullanıcı
şey pardon sanırım yanlış anlaşılma oldu arkadaşım niyetinizi anlamadı daha dorusu mesajınızı. aslında ben de çok merak ediyorum. ardımcı olur musunuz?

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba !

Şimdi ben bu kelimeyi yazınca ve ya söyleyince beni anlamıyormusunuz ?
Ben size sabah günaydın dediğimde yabancı dille mi konuşmuş oluyorum.
Gencecik insanlarsınız ve yaşadığınız nesilin nasıl kurtulacağına hayıflanıyorsunuz bu eser eğer iyiyse de sizin kötüyse de. Biz zaten zamanında dersimizi aldık fakat sizin için zil daha yeni çalıyor. Kelimelere takılıp kalmayın cambaza bakarken cebinize başka el giriyor. Ağaca bakarken ormanı görmüyorsunuz...........................dostça kalın

allah razı olsun sağolasın dostça kalırız artık...

yazdığım kelimeyi anlamıyor musunuz? diye bir cümleyle başlayıp da tanışma köşesini tartışma ya da kendince ders verme köşesi olarak ALGILAYAN birini buradaki herkes gayet net bi şekilde anlar..

güzel kardeşim merak etme sen emi üzme kendini:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt