Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yatakda yatarken (1 Kullanıcı)

• Konuyu başlatan gülderen özdemir
  • Başlangıç tarihi
G

gülderen özdemir

sorum şu sevgili din kardeşlerim biz karı koca yatakta yatarken kadının kocasına sırtını dönebilmesi için ondan izin alması gerekliymiş böyle bir şey gerçekten var mı genelde ben eşime sırtımı dönerek yatarım ama ondan dönebilirmiyim diye izin almazdım bunun doğruluğu var mı sizce selam ve dua ile allah a emanet olun

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
KARDEŞİM BENDE ÖYLE BİŞEY DUYDUM AMA DOĞRU OLARAK BİLİYORUM..DİNİMİZ GEREĞİ SÖYLENİLMESİ GEREKİYOMUŞ.

nilgun

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Ablacim Bende Evlenmeden önce Böyle Bişey Duymuştum Sordum Ve Doğru Olduğunu öğrendim. Ve Bir Büyüğümüzde Bana Ilk Dönmende Izin Alirsin Sonra Hergün Sormana Gerek Yok Demişti. Ama Hiç üstüne Düşüp Araştirmadim Kesin Bişey Bilenler Varsa Sayende Bizde Aydinlaniriz.

G

gülderen özdemir

S.a Ablacim Bende Evlenmeden önce Böyle Bişey Duymuştum Sordum Ve Doğru Olduğunu öğrendim. Ve Bir Büyüğümüzde Bana Ilk Dönmende Izin Alirsin Sonra Hergün Sormana Gerek Yok Demişti. Ama Hiç üstüne Düşüp Araştirmadim Kesin Bişey Bilenler Varsa Sayende Bizde Aydinlaniriz.

ve aleyküm selam canım bende sayenizde bunun doğru olduğunu öğrenmiş oldum sağolasın artık tam anlamıyla ona göre yapalım amaç rabbimiizn emrettiği şekilde doğru yapmak ve ona göre yaşamak bundan sonraki cevap yazan olursa hep beraber görürüz allaha emanet ol selam ve dua ile

sultanayar

Kayıtlı Kullanıcı
bende günah olduğunu duydum ama ben bir yattığım yerde duramam ki mutlaka dönmem lazım yoksa uyuyamam.bir tarafınıza yattığınız şekilde uyuyamaz insan ben öleyim mesela sırtımı dönüp yatmak daha hoşuma gidiyor artı eşimde günah olduğunu söylüyor ama elimden gelen bişi yok.nasıl rahat ediyorsan öle yat diyor sakıncası yok sanırım küsüpte arakanı dönsen o zaman başka olur belkii.

G

gülderen özdemir

bende günah olduğunu duydum ama ben bir yattığım yerde duramam ki mutlaka dönmem lazım yoksa uyuyamam.bir tarafınıza yattığınız şekilde uyuyamaz insan ben öleyim mesela sırtımı dönüp yatmak daha hoşuma gidiyor artı eşimde günah olduğunu söylüyor ama elimden gelen bişi yok.nasıl rahat ediyorsan öle yat diyor sakıncası yok sanırım küsüpte arakanı dönsen o zaman başka olur belkii.

sultan canım sağolasın bende senin gibi mutlaka arkama sağıma soluma dönmeden yatamam uyuyuncaya kadar kaç kez dönerim eşimde bana sarılıp yatmayı çok sever o yüzden arkanı dön sarılayım der o zaman daha şanslıyım demekki özellikle o ister bazende ben ona doğru sarılıp yatmayı severim sonra sıkıldımmı arkamı dönebilirmiyim diye sorarım evet haklısın küsüpte arkamızı dönmedikmi sorun yok allaha emanet ol selam ve dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt