Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yaşlılarımıza yardımcı olalım (1 Kullanıcı)

emin-43

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
İslamiyet Gen Tr.de olupta orta yaşın üzerinde olan ve burada birşeyler yazmaya ve okumaya uğraşan arkadaşlarımızı özellikle tebrik ediyorum.Genç kardeşlerimiz bizlerden çok şanslı çünkü çoğunluğu bilgisayarla doğup, laptopla büyüyorlar, bütün teknolojileri hemen kavrıyorlar ve uyguluyorlar.Daha bilimsel ortamlarda yetişiyorlar.Bizler gençliğimizde bunları görmedik.Bizim bilgisayar öğrenmemiz kırkından sonra saz çalmaya benziyor.İstatistiklere göre yaşıtlarımın yüzde beşinin bilgisayarla ilgilendiğini öğrendim.Bence çok az.Biraz ilgisizlik, biraz tembellik, birazda gençlerin büyüklerine yardımcı olmadığından.Babanızı, dedenizi kahveye göndermeyin, bilgisayar öğretin onunla oyalansın, dini bilgiler öğrensin yardımcı olun.Link, nick, avatar, rapid vs. bizede öğretin .Bazılarına soruyoz cevap yok.Nerden öğrenecez.Eskiden askere gidenler mektup gönderirdi üzerinde er mektubudur görülmüş yazardı.Askerlik bayağı uzunduda mektupla oyalanıyorduk.Geçenlerde yeğenim beş aylığına askere gitti, e-mail atmış dayı 30 gün sonra teskere alacağım, geliyorum.Hey gidi günler hey.
Yüce Mevlam cümlemizin yar ve yardımcısı olsun

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm ben keşke öğretmeseydim diyorum şimdi :( dini bilgiler öğrenmek için girselerrr seve seve öğretirdim ama maleseff oyuna öyle kaptırıyolar ki bu sitelere göz ucuyla bile bakmıyolar inanın ben öğrettiğim için çokk pişmanım:( selametle..

ahde

Kayıtlı Kullanıcı

s.a gerçekten haklısınız ama malesef bizimkiler hiç oralı olmuyor
aslın da annem şoför araba kullanıyo fakat bigisayara gelin ce
açıp kapatmayı bile öğrenmek istemiyo bu zamana kadar ben
işlerimi bilgisayarlamı hallettim diyo hiç istekli değiller
selametle kalın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt