Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yaşanmiş Ibretlik Bir Hikaye (1 Kullanıcı)

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim yaşadıkların çok zor rabbim yardımcın olsn senin çocuklarına ve kimselere göstermesin inşallah kardeşim burda olamn hayata tutunman çok güzel bir yaşam örneği rabbim bu sınavı anlının akı ile çıkarttırmayı nasip etsin selam ve dua ile

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim yaşadıkların çok zor rabbim yardımcın olsn senin çocuklarına ve kimselere göstermesin inşallah kardeşim burda olamn hayata tutunman çok güzel bir yaşam örneği rabbim bu sınavı anlının akı ile çıkarttırmayı nasip etsin selam ve dua ile

amin işallah tüm müslümanlar bu sınavı başarıyla verirler bu yazıyı yazdım amam sonra dün gece cok pişman oldum kimsenin beni tanımasını istemiyorum aslında ama belki cok caresizler varsa bir örnekte olabilir selam ve dua ile.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt