Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yardımınıza ihtiyacım var (1 Kullanıcı)

EmreFvs

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm ,Abilerim Arkadaşlarım.

Bir konuda büyük bir tereddütte kaldım Sorumun cevabını arıyorum.

Benim bir film sitem var Sitede +18 Olmadan yabancı filmleri yayınlıyorum.

Merak ettiği bu yaptığım doğrubir şey midir , Günah mıdır , Bu işi bırakmam mı Gerektir.

Eklediğim filmleri özellikle inceliyip Cinsel içerik olmamasına özen göstermeye çalışıyorum.Bu konuda beni aydınlatırsanız Çok sevinirim.

Allahın Selameti Üzerinize Olsun.

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam

hiç bi cevap bulamadım acıkcası
inşallah yardımcı olsurlar sitedeki arkadaşlar....

Bu arada hoş geldiniz :)

EmreFvs

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbuldum Teşekkür ederim.

Çok büyük tereddütte kaldım Çıkacak sonuca göre siteyi bırakıcam yada devam edicem :)

EmreFvs

Kayıtlı Kullanıcı
Açıkçası kendi Fikrimi söylemek gerekirse bu zaten büyük bi sektör ve filmler hayatımızın her yerinde var.

Ve ben sitemde Cinsel içerikli gördüğüm filmleri yayınlamıyorum.Belki bunun bi faydası oluyordur.Bir bilen yardım eder İnşallah

Azerbaycan_li

Kayıtlı Kullanıcı
“Muhakkak ki müminler, mutluluk ve başarıya erdiler Onlar namazlarında tam bir saygı ve tevazu içindedirler Onlar boş şeylerden uzak dururlar”(Mü’minun, 23/1-3)

Allah kuranda müminlerien özelliklerinden bahs ederken boş işlerden uzak dururlar diyor....yabanci filimler vbe ya yerli filimler paylaşmanın size dünyada ve ahirette faydaları nelerdir kardeşim? bunun yerine Kuran okuyup, hadis okuyup, sohbet dinleyip, zikir, ibadet yapıp zamanımızı güzel geçiremez miyiz?

günümüzde müslümanlar aşağılanlıyor, hapislere atılıyor, İslama karşı savaş açmış kafirler, biz de onların filimlerini ve s yayınlayarak bir nevi onların hayat biçimlerine (dinlerine) insanları davet ediyoruz...halbuki bir islam davetçisi olup insanları İslama davet ede bilirsin...

‘Şu halde boş kaldığın zaman, durmaksızın (dua ve ibadetle) yorulmaya-devam et.’(İnşirah Suresi, 7)

EmreFvs

Kayıtlı Kullanıcı
Hocam Kendi fikrimi savunmak istemiyorum Doğru neyse odur.

Ancak gördüğünüz gibi Hem siteyle hemde Dini bilgilerle ilgilenip devam etsem Ve Eklediğim filmlere Not eklesem Örn.Bunun bir film olduğunu unutmayn v.s gibi Olurmu yoksa

Direk bırakmalımıyım.Yardımcı olduğunuz için Allah razı olsun

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Bu filmleri yayımlama hakkınız var mı ? Eğer yoksa kul hakkına giriyorsunuz o halde bırakınız..

Slm ve Dua ile..

eee87

Kayıtlı Kullanıcı
Ahlaktan uzak cinsellik içeren filmleri yayınlamazsan sıkıntı yok galiba.Sonuçta bir sürü düzgün film mevcut dünya sinemasında.İran-Hint-Türk ya da Amerikan yapımı filmler var.Binlerce hemde.

EmreFvs

Kayıtlı Kullanıcı
Bu filmleri yayımlama hakkınız var mı ? Eğer yoksa kul hakkına giriyorsunuz o halde bırakınız..

Slm ve Dua ile..

Filmleri yayınlanma hakkı derken Hocam bir sürü site var inanın ve yaınladığım filmlerden para kazanmıyorum.Yayınlanan videoları başka sitelerden alıyorum.Böyle bir sistem olmasaydı Parası olmayan adam Nasıl Orjinal cd alıpta film izleyebilirki ? Bu film yapımcıları yeterli parayı kazanıyorlar Onla Jeepde gezerken Yeri geliyor Ekmek alacak parayı bulamayan insanlar oluyor.

Ahlaktan uzak cinsellik içeren filmleri yayınlamazsan sıkıntı yok galiba.Sonuçta bir sürü düzgün film mevcut dünya sinemasında.İran-Hint-Türk ya da Amerikan yapımı filmler var.Binlerce hemde.

Dediğinizde mantıklı geldi hocam kararm Bu yönde olacak .Eklediğim filmleri özenle ekleyeceğim.İnşallah Hakkımızda Hayırlısı Olur.

Hayırlı akşamlar Dilerim

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Es Selamü Aleyküm gönüldaş,
İslam mücadelesine katkı,propaganda vs içerikli filmleri ekleyerek bırakın günahı,büyük sevaba girmiş olursunuz...
Meydanı kafirlere,arsızlara,nursuzlara bırakmayalım inşaALLAH...
Rabbimize emanetsin...
O EN GÜZEL VEKİLDİR...
BESMELE...SELAM...DUA...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt