Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardımcı olursanız sevinirim (1 Kullanıcı)

çay gülü

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleykum kardeşler ablalarım hayılı bi iş için sizden yardım istiyorum beni hatırladınıssa dular yine istemiştim biz kardeşim için bugünlerde bi kız isteme işi yaptık ama engeller var bu işin olması için han gi duayı okuya biliriz herkesten yardım istiyorum babamız yok am kendi çabalarımızla buişe kalktık inşanlah hayırlısı olur allahım yuzumuzu güldürür sizlerde yardımcı olursanız hepberaber dualarınızı istiyorum allah yar ve yardımcınız olsun kardeşlerim

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim.rabbim sizinle olsun hakkınızda en hayırlı olanı sağlıkla nasip etsin inşallah ve gönlünüze göre versin.selametle

GEVHER

Yönetici
ve aleyküm selam...
eğer Rabbim bu işin hakkınızda hayırlı olmasını dilediyse kim ne yaparsa yapsın engel olamaz...Rabbim hayırlı görmüyor ise de siz ne yaparsanız yapın bu işin gerçekleşmesini sağlayamazsınız..
VE unutmayınız ki '' Hayır bildiklerimizde Şer , Şer bildiklerimizde Hayır olabilir '' ..

Yapabileceğiniz tek şey Yüce Allah'a sığınıp , dua etmek ve onun takdirine koşulsuz razı olmak..şüphesiz ki O , herşeyi layıkıyla bilendir...

Rabbim yardımcınız olsun ..

çay gülü

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam...
eğer Rabbim bu işin hakkınızda hayırlı olmasını dilediyse kim ne yaparsa yapsın engel olamaz...Rabbim hayırlı görmüyor ise de siz ne yaparsanız yapın bu işin gerçekleşmesini sağlayamazsınız..
VE unutmayınız ki '' Hayır bildiklerimizde Şer , Şer bildiklerimizde Hayır olabilir '' ..

Yapabileceğiniz tek şey Yüce Allah'a sığınıp , dua etmek ve onun takdirine koşulsuz razı olmak..şüphesiz ki O , herşeyi layıkıyla bilendir...

Rabbim yardımcınız olsun ..
alah razı olsun yüregine sağlık ilk önce allahtan tabiki herzaman herşeyin hayırlısını o bilir

emre bodrum

Kayıtlı Kullanıcı
selam ınsallah hayırlısı neyse o olur ınsallah mutlu olursunuz ALLAHA EMANET

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
aeyküm selam kardeşim hakkında ne hayırlı ise rabbim onu versin sana.hakkında hayırlı ise mutlaka ne olur olur ,olur bu iş kim ne derse desin hayırlı değilsede olmaz

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
selam aleykum kardeşler ablalarım hayılı bi iş için sizden yardım istiyorum beni hatırladınıssa dular yine istemiştim biz kardeşim için bugünlerde bi kız isteme işi yaptık ama engeller var bu işin olması için han gi duayı okuya biliriz herkesten yardım istiyorum babamız yok am kendi çabalarımızla buişe kalktık inşanlah hayırlısı olur allahım yuzumuzu güldürür sizlerde yardımcı olursanız hepberaber dualarınızı istiyorum allah yar ve yardımcınız olsun kardeşlerim

Aleyküm selam kardeşim.ihşalah hayırlısı ile bu başladıogınız işi bitirirsiniz.ihşaalah en kısa zamanda sizi üzen o engelleriniz ortadan kalkar ve sonu hayırlı olur ihşşalah.siz hangi duaları istiyorsanız yardımcı olabiliriz.ben kardeşinizin kısmet işinin hayırlı sonuçlara ermesi için 1 tane yasin okuyacagım.ALLAH sizin için hayırlı etsin ihşalah.A.E.O.

can-medine

Kayıtlı Kullanıcı
Allah hayırlısının en güzelini nasip etsin kardeşim inşallah...

imported_mavi_yelken

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşm allah yardımcınız olsun ben hangi dua yapılır bilmiyorum ama senin için ancak allah sizi kavuştursun die dua edebilirim allah yarve yardımcın olsun ve hayırlısı ol allah duaları kabul edendir unutma

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt