Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yardımcı olur musunuz? (1 Kullanıcı)

İPARHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm,
Ne kadar uğraştıysam bir türlü resim ekleyemedim...siz site yöneticileri rica etsem bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

İPARHAN

Kayıtlı Kullanıcı
İlginize teşekkürü bir borç bilirim...ama ben pek anlayamadım...kendi fotoğraflarımızı yüklemek değil de kasdettiğim,"internetteki yüklü olanı,mesaj yoluyle buraya nasıl eklerim"di benim problemim...ayrıca kusura bakmayınız lütfen...meşgul ediyorum sizi!..

İPARHAN

Kayıtlı Kullanıcı
sultan-ahmet-cami.jpg

Teşekkür ederim yardımlarınız için...uyguladım tarif edileni...resim yine çıkmıyor galiba...yani siz görebiliyor musunuz? Deneme yaptım,çarpı işaretinden başka bir şey gözükmüyor,değil mi?

İPARHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Buraya ekleyeceğim resmin üzerine sağa tıklayıp URL adresini alıp tarif edilen yere kopyalıyorum...bilmiyorum uygulama yanlış mı?

Kaan Erdem

Yönetici
image proğramından devam edin buraya çıkan linkleri kopyalayın.Onlar boyut bakımında seçenekler sunar.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt