Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardım (1 Kullanıcı)

reycan

Kayıtlı Kullanıcı
hepinize hayırlı cumalar ben dınımı yasamaya calısan bırıyım evlıyım fakat eşim dinden uzak bir hayatı var allaha ve peygambere inancı var ama diğer islam alimlerine ve onların kitaplarına hadislere inanmıyor bu yüzden tartışmalarımız sıklaşmaya başladı ona nasıl davranıcağımı bilmiyorum bana öyle sorular soruyorki bende çok bilgili olmadığım için onu tatmin edici cvplar veremiyorum bu durumda ne yapabilirim ona nasıl yardımcı olabilirim bilgilerinizi benle paylaşırsanız sevinirim

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı
RE: yardım

reycan yazdı:
hepinize hayırlı cumalar ben dınımı yasamaya calısan bırıyım evlıyım fakat eşim dinden uzak bir hayatı var allaha ve peygambere inancı var ama diğer islam alimlerine ve onların kitaplarına hadislere inanmıyor bu yüzden tartışmalarımız sıklaşmaya başladı ona nasıl davranıcağımı bilmiyorum bana öyle sorular soruyorki bende çok bilgili olmadığım için onu tatmin edici cvplar veremiyorum bu durumda ne yapabilirim ona nasıl yardımcı olabilirim bilgilerinizi benle paylaşırsanız sevinirim

S.A. bacim bende onceden fazla bilmezdim ama butun musluman kardeslerimizden razi olsun onlar sayesinde okadar sey ogrendimki bu siteden ayrilmaa umdugundanda fazla bilgileneceksin
A.E.O ALLAH (C.C) INSALLAH DOGRU YOLDAN AYIRMASIN

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı
RE: yardım

ALLAH (C.C) YAR VEYARDIMCIN OLSUN INSALLAH UMIDINI KESME BOL BOL DUA ET NAMAZ KIL ALLAH SANA INSALLAH YARDIM EDER BACIMM

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
Ailemden tecrübe edinerek annemde zamanında dinden biraz uzaktı deli dolu çılgındı ama yaş 35 i geçince ağırlaşmaya başladı dine yaklaşmaya başladı
diyorumki zamanla elbet olur

terressa

Kayıtlı Kullanıcı
Ailemden tecrübe edinerek annemde zamanında dinden biraz uzaktı deli dolu çılgındı ama yaş 35 i geçince ağırlaşmaya başladı dine yaklaşmaya başladı
diyorumki zamanla elbet olur

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt