Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yardim lutfen ... (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar selam ben t1p fakultesi ogrencisiyim mezun olmak uzereyim.. lutfen bilginiz varsa bana yardim edermisiniz?? okulumu bitirince asistanlik secimi yapiicam... fakat benim kafami karistiran seyler var... dahiliyeci olsam gunah islemis olurmuyum? bildiginiz gibi erkek hastalarda var.. ondan kafami cok kurcaliyor konu.. lutfen bilginiz varsa yardimci olabilirmisiniz? ve lutfen ilahiyatciysaniz ya da ogrenciyseniz bir hocaniza sorabilirmisiniz? ben tr disindayim burda ogrenebilme imkanim yok..

#fani_dünya#

Kayıtlı Kullanıcı
bence siz dahiliyeci olmak yerine eğer ki imkanınız varsa Kadın Dogum uzmanlıgını seçiniz..

ne hazindir ki bu Kadın Doğum Uzmanları hep erkekler oluyorlar.Kadınlarımız hep uzak kalıyorlar bu bölümden.sonrada erkeklerimiz karış karış Kadın Dogum uzmanı kadın arıyorlar.

farkında olmadan vebal altına giriyorsunuz elinizdeki imkan varken böyle kadınların yogun oldugunu bölümleri tercih etmemekle mesul oluyorsunuz.

bu sebeple erkeklerin olmadıgı bölümleri tercih etmeniz lazım..

islam zaruret halinde erkekleri kadın doktorların muayene etmesini ve aynı şekilde erkeklerinde kadınları muayene etmesine izin vermiştir..

inşAllah dikkate alırsınız..

vesselam...

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı
bence siz dahiliyeci olmak yerine eğer ki imkanınız varsa Kadın Dogum uzmanlıgını seçiniz..

ne hazindir ki bu Kadın Doğum Uzmanları hep erkekler oluyorlar.Kadınlarımız hep uzak kalıyorlar bu bölümden.sonrada erkeklerimiz karış karış Kadın Dogum uzmanı kadın arıyorlar.

farkında olmadan vebal altına giriyorsunuz elinizdeki imkan varken böyle kadınların yogun oldugunu bölümleri tercih etmemekle mesul oluyorsunuz.

bu sebeple erkeklerin olmadıgı bölümleri tercih etmeniz lazım..

islam zaruret halinde erkekleri kadın doktorların muayene etmesini ve aynı şekilde erkeklerinde kadınları muayene etmesine izin vermiştir..

inşAllah dikkate alırsınız..

vesselam...

evet fani dünya çok güzel bi yaklaşımda bulunmuş.bence çocuk doktoruda olabilirsiniz ..

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
saolun arkadaslar aklimda kadin dogum uzmanligi,psikiyatri mikrobiyolji ve dahiliye vardi... cocuk drluguda cok guzel ama sanirim cok dolu yerler cok istek var o yuzden biraz zor gibi.. Allah razi olsun..

#fani_dünya#

Kayıtlı Kullanıcı
saolun arkadaslar aklimda kadin dogum uzmanligi,psikiyatri mikrobiyolji ve dahiliye vardi... cocuk drluguda cok guzel ama sanirim cok dolu yerler cok istek var o yuzden biraz zor gibi.. Allah razi olsun..

kardeşim karar sizindir.
inşAllah dogru bir karar vereceksinizdir..

sizin için kadın dogum ve çocuk bölümleri en iyisi olacaktır..

zira sizin sahip oldugunuz bir irade vardır ve bu irade neticesinde hayatınız iyi ve kötü şekilde şekillenecektir..

çünkü insanoğlu üç şeyde yanılmamalıdır.

1-iş
2-arkadaş
3-eş

Allah'a Emanet olunuz..

vesselam...

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim karar sizindir.
inşAllah dogru bir karar vereceksinizdir..

sizin için kadın dogum ve çocuk bölümleri en iyisi olacaktır..

zira sizin sahip oldugunuz bir irade vardır ve bu irade neticesinde hayatınız iyi ve kötü şekilde şekillenecektir..

çünkü insanoğlu üç şeyde yanılmamalıdır.

1-iş
2-arkadaş
3-eş

Allah'a Emanet olunuz..

vesselam...

saolun kardesim , bana cok kisi dogum uzmanligini tavsiye ediyor... ama ben yapabilirmiyim diye dusunuyorum sorun orda... cunki kadin dogum uzmanligi baya zor... beni tek rahatlatan konu bolgemizde bayan kadin uzmanlarinin var olmasi... bakicam bu konu cok kafami karistiiryo ben dogrusu hayirliis icin istihareyede basvurucam insaallah hakkkimda ne hayirliysa onu gorurum...goz doktorluguda dusunmustum o da yuregime yatiyor bakalim..ama hayalim aslinda pedopsikiyatriydi.(cocuk psikiyatristi) fakat malesefki o bolumu secersem baska sehirde kalmam icab ediyo.. bakalim hayirlisi..

Huyela

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar selam ben t1p fakultesi ogrencisiyim mezun olmak uzereyim.. lutfen bilginiz varsa bana yardim edermisiniz?? okulumu bitirince asistanlik secimi yapiicam... fakat benim kafami karistiran seyler var... dahiliyeci olsam gunah islemis olurmuyum? bildiginiz gibi erkek hastalarda var.. ondan kafami cok kurcaliyor konu.. lutfen bilginiz varsa yardimci olabilirmisiniz? ve lutfen ilahiyatciysaniz ya da ogrenciyseniz bir hocaniza sorabilirmisiniz? ben tr disindayim burda ogrenebilme imkanim yok..

Kendi kafamıza göre konuşmaktan Allahü tealaya sığınırız.

Ama illede üniversite okuyacam diyen bayanlara büyüklerimiz kadın doğum uzmanlığını tavsiye ediyor.

İnşaallahü teala hakkınızda hayırlısı olur.

Kaan Erdem

Yönetici
Selamünaleyküm sayın kardeşim;

Hakkınızda herşeyin hayırlısı olsun.Konu hakkında çevrenizde bulunan müslüman olan donanımlı büyüklerimiz ile istişare yapınız.

Konu içerik ve başlık olarak üye kurallarına aykırıdır.Lütfen bu gibi noktalara dikkat edelim.Selam ve yürekten samimi dualarımla selametle kalınız.

Konu tarafımızca kapatılmıştır.Bilgilerinize.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt