Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yaradana mektup (1 Kullanıcı)

mücahidei sena

Kayıtlı Kullanıcı
YARADANA MEKTUP

-----------------------

Yarrabi,

Muhammed ve Ali Muhammed huremtine...YaRabbim

Biliyorum Sana ne kadar sukr etsem azdir, Bilirim ki su imtihan dunyasinda Sana ibadet farzdir…Yarabbi, Ellhamdullilah muslumanim, Elhamidrillah Seni bilenlerdenim, Cok Sukur bana beden dost, bana beden sirdas Sensin, Tek siginagim, tek yalvaracagim, Tek el acacagim, Sensin Yarrabi.. Binbir turlu hali olan su dunyada Seni bilerek, Senden haberdar, Seni anarak Seni unutmayarak yasayan biri olmayi nasip eyledin…

Senin merhametini bilip Seni seven, Senin kuvetini bilip Senden korkan, Senin o tarifi bile guzel olan, Aslinin herseyden daha guzel olan, olduguna inan Cennetini goz onunde canladiran ve bu inanc sevgi, ve hasretle Senin yolunda suphesiz Senin rizan icin calisan, kosturan kullarindan eylle..

Yarrabi, yaptigim yanlislar, isledigim gunhalar, hissetigim pismanliklar dahi beni Sana cevirdi.. Bu durum beni benden daha iyi bilenin Sen oldugunu bana tekrar tekrar defalarca bildirdi…Beni senin yolundan ayirama ne olur ...Sana iman edipte sonra sapanlardan etem ne olur Rabbim,

Yarrabi, dogrularimida yanlislarimida ve günlük yasamimda hep Senin nimetlerinle karsilastim…Senin nigmetinin esi, benzerine his rastlamadim,

Zaten Senin nigmetlerinin benzeri hic aramadim…

Cünkü Senin nigmetinin suphesiz esi ve benzeri olmadigina kalpten, butun duygularimla, akil ve mantigimla…. Herseyden ote seni bana lütfettigun bu ruhumla iman ettim…

Iyiki müslÜmanim.. elhamdullilah… bir düsündumde, ya olmasaydim….Iyiki seni bilenlerdenim..ya bilmeseydim…Yarrabi her attigim her adimim beni Sana yaklastirsin, soyledigim her soz, Seni anlatsin, isledigim her gunah bana Seni hatirlatsin, eyledigim her sevap bana kapilarini acsin….

Yarrabi sana edilecek dualarin siniri yok, Cünkü Sen her dilegi kabul edebilensin…Sana soylenecek hic bir istegin reddi yok cunku, Sen Kalpten dileyenlere veren dilemeyenlere bile nicesini lütfedensin,

Yarrabi..Süphesiz Buyuklugunden suphem olmaz, Senden süphe eden imanli sayilmaz, Seni bilipte takmayan basi belladan kurtulmaz...

Seni bilmedigi halde tarif edenin yolu Hak olmaz, Beni Seni bilipte tarif edenlerden eyle..Beni Senden Suphe etmeyenlerden eyle, Beni Seni bilipte dusunenlerden eyle…

Yarrabi…SÜphesiz Seni cok seviyorum, Senin sevdigin Sevgili olan Resulunu Peygamberimizi ve Ehlibeytini bu yuzden özluyorum,, Onlara olan Sevgini bilipte onlari azruluyorum...

Cennetine kabul buyurupta Onlara komsu olanlardan eyle beni, Seni anlatan Seni hatirlatan, Senin istedigin ahlakinla donat beni, beni gorenler Senin o esi benzeri olmayan nigmetini hatirlasinlar, Bana vermis oldugun ahlak oyle bir derecede olsun ki, beni öldurmeye gelenler Seni hatirlayip, Senin nurunla canlansinlar,, Yarrabi…

Cennetin öyle güzel ki görmedigimiz halde sevdik orayi, Ya birde gorecek olsaydik…tarifi imkansiz nasil anlatsam icimdeki yarayi… bir yara ki destikce acisi artiyor…

Acisi artikca gonlum orayi arzuluyor….

Orayi arzuladikca ruhum, bedenim, aklim, zihnim kalbim Seni Seni Seni istiyor..

Seni istedikce Senin var oldugunu tekrar tekrar hatirlayip icim rahatliyor....

Yarrabi...Sana yalan soylenmez soylenmedigi gibi Senden hic bir sey gizlenemez.

Unuttupta kendimizden gizledigimizi bile suphesiz bilen Sensin..Icimizden gecirdigimiz en ince en sakli düsünceleri dahi Sen bilirsin

Yarrabi...

Merhametin Öyle buyuk ki buyuklugu ölculmez herseyden gecilir belki ama, Senden gecilmez

Basa bela da versen, deva da versen Senden umit kesilmez, beni Senden umudini kesmiyenlerden eyle..Hatta verdigin her kaza ve beladaa.. sifa ve devada daima Seni hatirlayarak icini rahat tutanlardan eyle,

Dilegim, istegim o kadar cokki, fakat cekinmiyorum, cekinmedigim icin sadece Senden istiyorum....Cünkü Sen buyuksun, verebilecek olan sadece Sensin. Layik gorursen verir,layik görmez isen mahrum edersin...

Yarrabi....

En hayirlisini sÜphesiz bilen, eyleyen ve lutfeden Sensin... Sen sonumuzu hayir eyle...Aklima gelen ve gelmeyen butun duallarimi Muhammed ve Ali Muhamed huremetine kabul buyur..Cennetinde Rasulunun, Sevgili Peygamberimizin komsuluguna layik eyle YARRABI YALVARIRIM EN HAYIRLISI NE ISE ONU NASIP EYLE !!!
Alinti

gulen76

Kayıtlı Kullanıcı
çokkk güzel emeğinize sağlık.... tekrar tekrar okuyacağım..

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Basa bela da versen, deva da versen Senden umit kesilmez, beni Senden umudini kesmiyenlerden eyle..Hatta verdigin her kaza ve beladaa.. sifa ve devada daima Seni hatirlayarak icini rahat tutanlardan eyle,
rABBİM RAZI OLSUN,HOŞ BİR PAYLAŞIM OLMUŞ,SAĞOLASINIZ.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt