Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yaptiginiz kotuluk donup dolasip kendi basiniza gelcektir. (1 Kullanıcı)

banoe

Kayıtlı Kullanıcı
Selaminaleykum arkadaslar,

Ismim banu burda kendi yasamis oldugum bir hikayeyi sizler ile paylasmak istedim.
Inshallah herkeze ibret olur ve hic kimse boyle kotu seyler yapmaz.
konu babamin abisi ile basliyor.
babam erdogan 18 19 yaslarindayken 2 abisi muhtesem 30yas ve ruhi 26yasindaydi.ruhi amcam ve muhtesem amcam evlilerdi.
cok mutlu olan ruhi amcam ve mutsuz olan muhtesem amcam vardi.
muhtesem amcamin ve esinin cocuklari olmuyordu.
Bu arada ruhi amcamin bir dunya tatlisi kizi oluyordu.
ruhi amcamin kizi olduktan sonra esi ile arasi baya bi bozulmustu artik birbirinden sogumus ve adeta birbirlerinden nefret eder hale gelmislerdi.
bunu benim babam vark etmis ve ruhi amcamla konusmustu babam demistiki amcama abi neler oluyor ne bu sizin anlasamadiginiz konu, amcam cevap olarak artik ben bu kadinla bu evde yasamak istemiyorum demisti.
bir gun amcam yatak odasinda bi cekmecesinden bisey alirken cekmcenin yagli oldugunu fark etmis.
bu ne ya derken babam suphelenip cekmeceyi alip hocaya goturmus.
hocaya gider gitmez hoca ne var yaninda demis.babam anlatmis olanlari
hoca cok kotu bir buyu yapilmis dedi ve babama o cekmeceyi bir kanala yada bir denize atmasini soyledi, ve babam cekmeceyi deniz atmisti.
babam hic kimsenin gunahini almak istememisti ve amcam ve esi ile konusmustu. amcam inanmamisti tabi buyu altindaydi amcamin hanimi ve onun annesi bir gun hocaya gittiler bu buyu bozdurmak icin cunkku buyu etkisini daha hala gostermekteydi bu arada bir 9 ay gecmisti.
hocanin yanina girdikleri anda muhtesem amcamin esi orda hocayla birlikte buyu yapmaktaydi.
bu sebeble ruhi amcamin esi muhtesem amcanim esinin buyuyu yaptigini ogrenmisti.
nedeni aslinda onlarin bir cocugu olmamayisi ve ruhi amcamlarin cok mutlu olmasiydi.
Sonra ruhi amcamin esi ve annesi daha sonra gene hoca gittiler ve miska nin yerini ogrendiler amcamin is yerineydi hoca nerede oldugunu tamamen soylemisti.
ama amcanim isyeri kapanmisti iflas etmisti.buyunun etkisi olsa gerek miskayi bulamamislardi ve buyu dolayisiyla bozulamamisti.
bu arada ruhi amcam ve esi ayrilmislardi ve amcam kizi goremiyordu
isleri heb kotu gitmisit ve simdi kendis 60 geldi ve daha hala yanliz basina yasamaktadir ne isi iyi gidiyor ne esi ile barismisti.
allah okadar buyukki muhtesem amcamin yengesine oyle buyuk bir ceza verdiki
kendisi su kanser ve yasam mucadelesi vermekte.
bu hikayeyi bizzat babam anlatti ve ben herkesle paylasmak istedim.
insahallah allah genede muhtesem amcamin esine sifalar verir.
ama demek istedigim sey
yaptigin kotuluk neolursa olsun yillar sonra olursa olsun bile donup dolasip kendi basina geliyor.

saygilarimla

banu.

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım ne büyüksün, işte kötülerin cezasını böyle veriyor Rabbim. :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt