Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yahudi ve yandaşlarının listesi (1 Kullanıcı)

belkısuzun

Kayıtlı Kullanıcı
YAHUDİ VE YANDAŞLARININ LİSTESİ

BEYAZ EŞYA

Arçelik
Hoover
AEG
Singer
Evsan
Özaltýn
Philips
Elektrolux
Profilo
National
Noromende
Beko
Grundig
Intel
IBM
Nokia
CNN
Motorola
Dell

GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ

Loreal
Cover Gril
Herbal Essences
Lasting Color
Loving Care
Max Factor
Miss Clariol
Olay
Secret
MAC Cosmetics

DİĞER MUHTELİF ÜRÜNLER
Adam
Bonus
Boss Hugo Boss
Old Spice
AOL internet
ICQ (bildiğimiz chat programı)
Hema
DKNY
LEWIS
Liby's
National Geographical
Fox TV Network
Galbani
Langrome Paris
Kate Spade
Aramis
Philips Morris
Migors
HSBC
CNBC
Calvin Klein
Kiwi
Lion
Area
Polo
Vhichy
Helena Rubinstein
Sara Lee
Perrier
Cacharel
Walt Disney
Disneyland
Euro Disney

OTOMOTİV
Renault
Man
Mercedes
Magirus
Ford
Fiat
BMC
Dodge
Chrysler
Skoda
Goodyear
Pirelli
Uniycral
Mitsubishi
Peugeot

TEMİZLİK MALZEMELERİ

Ariel (Sharon'un Kendi firması)
Alo
Omo
Persil
Vim
Ace
Rinso
Alfa
Mintax

ELEKTRİK AMPULU General Elektrik
Edison
Philips
Tekfen
SABUN

Hacı Şakir
Lüks
Puro

ŞAMPUAN

Pantene
Recioce
Blendax
BOYA
OBS
Dyo
Sadolin

İPLİK

Polyen
Sasa
Sifaş
İÇKİ

Efes Pilsen
Tuborg
Lown Broau
J&B

ÇOCUK VE KADIN BEZİ
Orkid
Allways
Prima
DİŞ MACUNU
İpana
Colgate (gelirinin yarısını bağışlıyor)

MEŞRUBAT
Coca-Cola (mayıs ayı gelirini İsrail'e bağışladı)
Fanta
Pepsi
7 Gün
Elvan
Turkuaz
Fruko
Sprit
Schweppes
LİKİT GAZLAR
Ankara Gaz
Aygaz
Bursagaz
Mobilgaz
İpragaz

AKARYAKIT
BP
Shell

SİGARA
Marlbora
Camel
Parlement
Motecarlo

CAM EŞYA
İzocam

DİŞ FIRÇASI
Banat

TRAŞ KREMİ
Gibbs

KUMAŞ
Vakko
Bossa

İLAÇ
Hoechst
Bayer
Sandoz
Roche
Pfizer
Saned

GIDA
Vita
Sana
Turyaş
Ufa
Panda
Pringles
Danone
Nestle
Nescafe
Nesquick
Milkybar
Kitkat
Jacobs
Mc Donalds (Azarbeycandaki müslüman kardeşler protesto etti ve oradaki şubeler kapatıldı)
Maggi

elifece

Kayıtlı Kullanıcı
bunlara çok dikkat etmemiz gerekiyor aslında.bu markalara bir baktım da nasılda günlük yaşamımızın vazgeçilmezi oluvermişler.telefonum nokia,beyaz eşyalarım arçelik,loeal banyomda.ama bunun yanında dün markete gittiğimde tanıtım yapan bayanın tüm ısrarlarına karşı koydum ve ben ariel kullanmıyorum dedim.herkes biraz olsun dikkat etse çok şey başarabileceğimizi düşünüyorum.selam ve dua ile...

belkısuzun

Kayıtlı Kullanıcı
haklısın kardeşim .kazandıkları paraları müslümanlara eziyet etmekte kullanıyorlar.sanmaki ben çok dikkat ediyorum 3 yıl önce hassasiyetle dikkat ediyordum hocam sık sık hatırlatıyordu allah ondan razı olsun .Birbirimizi uyaralım.Müslümanın görevi bence bu.Hiç kimse kusursuz olamaz.Birbirimizi uyararak dinimize ve müslüman kardeşlerimize sahip çıkalım allaha emanet olunuz

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ...

liste çok kabarık bende dikkat ediyorum ama aralarından sıyrılmamız imkansız gibi ... barkod etiketi 869 ile başlayanları tercih ediyordum ama görüyorumki 869 ile başlayanlar bile listede var ... :(

allaha emanet olunuz ...

belkısuzun

Kayıtlı Kullanıcı
haklısın kardeşim.Türkiyede üretilipte yahudilere yardım edenlerde var.Yahudilere yardım etmeyen firmaların ürünleri kalitesiz. Avrupanın ilmini değilde hayat tarzını ahlaksızlıklarını getirmişler ,çağdaşlık adı altında.Yahudinin ürettiği deterjan her lekeyi çıkarıyor,bizimkilerinki ise deyim yerindeyse kirletiyor malesef.Bu ülkede hiçmi öğrenci yetişmiyor iyi birşeyler üretebilmek için nerede bizim evlatlarımız!

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
tek başına boykot hiç bir işe yaramaz zaten böyle bişiyde rasyonel olmaz. iğneyi onlara batırırken çuvaldızıda kendimize batıralım.. bizde israil kadar bilinçli , eğitimli , onlar gibi dinine sıkı sıkıya bağlı , gelişmiş , medeni , zengin , ferah olabiliriz. onlar 2. dunya savaşından sonra bu coğrafyada resmen kuruldu biz 1000 yıldır varız ama nasıl oluyorsa onlar bizden her alanda daha ileriler..!!!!!! acaba bizden daha mı zekiler ? yoksa daha mı idealistler... yada bişiylere bizden daha mı iyi bağlılar.. neden biz geri kaldık... müslüman olduğumuz için mi yoksa yeterince iyi ve doğru müslümanlar olamadığımız için mi? üreten duruma geçmediğimiz sürece tüketen olmaya mahkumuz...

aşure

Kayıtlı Kullanıcı
Içler acisi valla yaaaa.şuraya bak biz geçindiriyoruz yahudileri.çok şükür listede kullandiğimiz bir fanta onuda bilmiyordum.elimizden geldiğince kurtulalim arkadaşlar bunlardan

koylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bizimkiler hiç bir şey üretmiyorlar. Ben ice tea adlı içeceği severim. Nestle ürettiğinden senelerce içmedim. Bİm de buzlu çay üretince içmeye başladım. Şimdi ise yaz sezonu bittiğinden bim buzlu çay üretimini kesmiş. Mecbur nestle alın demek istiyorlar. Muadili yok ki türk malı tüketelim. Bilgisayar çağımızın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. İşlemci deyince Akla intel gelir. Mecbur kullanıyoruz. Üreten olmayınca tüketen olmaya mahkümuz.

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
malesef her tarafımızı sarmışlar.BİM mağazaları da abdullah öcalanın ve yandaşlarının...

Metekaan

Kayıtlı Kullanıcı
Bu söylenen markalar artik yaşamimizin nerdeyse tamaminda
her alanda bulunuyorlar ne yazikki.

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
malesef her tarafımızı sarmışlar.BİM mağazaları da abdullah öcalanın ve yandaşlarının...

Bende o mağazaların ortaklarından birinin leyla zana diye duydum ama ne kadar doğru bilemem her şehit haberlerinde o mağazaları taşlıyorlardı.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
listeyi hemen alıyorum hakkınızı helal edin
bana diyorlarki bir kişinin boykot etmesiyle olmaz....
bende diyorumki onlara en azından ben israile yardım etmeyeceğim
benim gönlum rahat

Banat

Kayıtlı Kullanıcı
Boykot edilen markalar ve banat hakkında

Boykot edilen markalar ve banat hakkında

Sayın yetkili,

http://forum.islamiyet.gen.tr/boykot/65254-yahudi-ve-yandaslarinin-listesi.html

linki altında Yahudi yandaşları başlığı ile yayınlamış olduğunuz listede Diş fırçası grubunda Banat yer almaktadır .

Banat 1947 yılında kurulmuş ülkemizin ilk diş fırçası üreticisidir.60 yılı aşkın zamandır tamamen yerli sermaye ile üretim yapmaktadır.

Banat ailesi olarak tamamen yerli sermaye ile ülkemizde, dünya devlerine rağmen sektör liderliğini elinde bulundurmaktadır . Bizler bu mücadelemizin haklı gururunu yaşarken siz ve sizin gibi birçok web sitesinin Banat’ı Yahudi firması olarak lanse etmeniz tamamen iftiradır. Araştırmadan, soruşturmadan hatta Banat’ın web sitesine bile girme zahmetinde bulunmadan, mesnetsiz bir şekilde listenize Banat’ı dahil etmeniz yanlıştır. Banat A.Ş bir aile şirketidir,şirketimiz yönetim kurulunda aile dışında kimse bulunmamaktadır.Yönetim kurulu başkanımız sayın Zühtü Şenyuva dedeleri tarafından Konya’lıdır.

Sizden sitenizde bir özür yazısı ile birlikte düzeltme beklemekteyiz

Saygılarımızla..

Fahrettin Polat

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt