Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yahudi sitesi facebook'u terk edin BOYCOTTısrael (1 Kullanıcı)

akın13

Kayıtlı Kullanıcı
Günümüz Müslümanının en büyük sorunlarında biride Kendini yeterli görmesi ve bahanelerin arkasına saklanması.Yıllardır israil mallarını boykot ederiz;ne hikmetse reklamdan öteye gidemedik. Yahudi Milyonlarca Müslümanın arasında Filistinde katliam yapıyor.Haklı olarak tepkiler var.Fakat sadece tepki?

Arkadaşlarımız iyi niyetli bir şekilde israil mallarına boykot çağrısı yapıyor.Allah hepsinden razı olsun.Bizde yahudi sitesi facebooku terk edin dedik,itibar görmedi malesef.Boykotlarda başarısızlıgın temeli elini taşın altına sokmadan,başkasından bekleme samimiyetsizliği.

Süt ürünleri,gazlı içecekler,kozmetik ve unlu mamüllere boykot uygulayalım.yahudi sitesi facebook ta takva derslerine devam.Akıldışı bir yaklaşım.Bakın tanıyanlar bilir bu küfürbaz ve kibirli Kemalist akımı pek tasvib etmem.Sözü dönüp dolaştırıp Müslümanlara hakarete dayandırırlar.Zaten sevimli bir taraflarıda yok.Yanlız bu kemalistler size şu soruyu sorarlarsa MADEM Kİ FİLİSTİNE AĞIT YAKIYORSUN yahudi sitesi FACEBOOK TA NE İŞİN VAR? Aklen kabul edilmeli ki yerinde bir soru olur.

facebook tan uzak durun ve samimiyetinizi gösterin.En akılcı ve tutarlı olan yol bu.Eger ki Filistinli bebeklerden yanaysanız..

akın13

Kayıtlı Kullanıcı
Amin.. Cümlemizden Allah ömrünüzü bereketlendirsin.stk ların hepsi facebookta faal,en cılgın yahudi karşıtlarıda dahil.İşin garip tarafı boykot çağrısı yapıyorlar samimiyetsizce.Halbu ki hiçbir haklı gerekceleri yok,olamazda zaten..

ALLAH razı olsun...ELHAMDULİLLAH kullamıyorum...

VuSLaT_üL ŞéHaDéT

Kayıtlı Kullanıcı
doğrudur...birçok müslüman dediğimiz kişiler boykot mallarını paylaşıyor fakat kendisinin boykotu kırdığından hberleri yok...

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Zaten tam başarı sagladıgımız herhangi bir boykot girişimide yok. Sezai Hocanın dediği gibi psikoljik Müslümanlık bizim ki.
psikolojik müslümanlık..
ne ağır bir sözdür bu bir müslüman için.
ama şu an malesef birçoğumuz için de yerinde bir tarif..
Allah sizden razı olsun.elini taşın altına koymalı insan ama ona cesareti yoksa en azından çağrıda bulunmalı..
belli mi olur onun sözleriyle cesarete gelip elini taşın altına koyan olur belki..

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de dondurdum, artık kullanmıyorum. Zaten saçma sapan bir şeydi, dinimize hakaret sayfaları da ne hikmetse silinmiyor!

akın13

Kayıtlı Kullanıcı
Gayet dogal katılmayabilirsin.... Şunuda da iyi bilmek gercek ki yahudi gücünü paradan alıyor.Para cesaret verir sözü yahudilere özgü olsa gerek.Filistinli bebekleri katlediyor dünyanın sesi çıkmıyor,Üstelik Müslümanlara terorist muamelesi yapılıyor.
Görüşlerine katılmıyorum kardeşim.

akın13

Kayıtlı Kullanıcı
Tebrik ederim,Allah razı olsun sizlerden.Boykot çağrısı yapılıyordu,yahudi şirketlerine bakarken facebook denen siteyi kimsenin listesine almadıgını farkettim.biz hatırlatınca kimsenin sesi çıkmadı.Zafiyet söz konusuydu.Şunuda söylemekte fayda var herhangi batıl bir ideoloji veya akımın hoşuna gitmeyen bir çelişki olsaydı yüzbinlerce insan çoktan terk etmişti..Mesela fanatik kemalistler..
Ben de dondurdum, artık kullanmıyorum. Zaten saçma sapan bir şeydi, dinimize hakaret sayfaları da ne hikmetse silinmiyor!

akın13

Kayıtlı Kullanıcı
Adı gecen sitede hesabım yok,belirtmekte fayda var.Basit bir siteden hesabı silmek için cesarete ihtiyac yok,Filistinli bebeklerden yana olmak yeterli.Boykotlardaki başarısızlıgın sebebi hep başkasından beklemek.Böylelikle boykot çağrılarının samimi olmadıgınıda görmüş olduk kısmen
psikolojik müslümanlık..
ne ağır bir sözdür bu bir müslüman için.
ama şu an malesef birçoğumuz için de yerinde bir tarif..
Allah sizden razı olsun.elini taşın altına koymalı insan ama ona cesareti yoksa en azından çağrıda bulunmalı..
belli mi olur onun sözleriyle cesarete gelip elini taşın altına koyan olur belki..

akın13

Kayıtlı Kullanıcı
PARASINI VE ZAMANINI TEKNOLOJİYE AYIRAN yahudinin bağımlısımıyız? Boykot edelim diyenler neden konu facebook olunca susuyorlar?

akın13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilim teknoloji sanayi beton yapılardan daha önemli

Bilim teknoloji sanayi beton yapılardan daha önemli

Fen bilgisi aklın ışıgırdır diyen Saidi Nursi, ağır sanayi diyen Necmettin Erbakan'ı,Sürekli çok ortaklı sanayiye teşvik eden Mehmet Zaid Kotku'yu dinlemedik.Gazze'yi veya diğer mazlum Milletleri görüyoruz.En büyük eksikleri orantısız güç uygulayanların teknoloji fazlalılıgı.Tüfenk icat olalı Müslümanların başına gelenler kan gözyaşından başka nedir.Oysa bize düşmanın silahıyla silahlanın emri verildi.Lüks binalarda sefa sürün denmedi..

İslam alemi Cabir b Hayyan,Beyruni,Ebu Yusuf El Kindi,El Cezeri vb İlim adamları yetişirmek zorunda. Müslümanlar Bilimle barışık olmak zorundalar;Yoksa yahudisi,hristiyanı,budisti fırsat buldukca orantısız güç uygular.Gelir gelişmiş teknolojisiyle o beton putlarınızı yıkar...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Facebook ta ne işin var?
Hiç işim olmaz....
Sevmediğim bir site...
Allaha emanet olun.
Selametle kalın.

akın13

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razı Olsun... Boykot çağrısı yapıyordu arkadaşlarımız.Yerinde ve haklı oldugunu düşünerek katkıda bulundum.. Facebook ve Dell computur mantıklı olarak ilk sırada olmalı dedim.Sonuç malesef ciddiyetsizlik olarak karşıma çıktı.Demek ki birileri laf olsun diye boykot çağrısı yapıyor.Olan bizim sinirlerimize oldu... Sevgili kardeşim Filistin Gazze için yardım çağrısı yapan STK lar bile Facebookta faaller..
Bakın yahudiler Kudüs den gidecek bundan eminim,fakat mevcut nesille asla degil.Basit bir siteden dahi ayrılmayı düşünmüyorlar bile çogu..Malesef bunuda gördük..İlginiz için Sonsuz teşekkürler.Allah ömrünüze bereket versin...
Facebook ta ne işin var?
Hiç işim olmaz....
Sevmediğim bir site...
Allaha emanet olun.
Selametle kalın.

beklenen

Kayıtlı Kullanıcı
boykot tıpkı şuna benziyor yılanı ellemeyelim ozaman sokmaz.

yılanı öldürecek zihniyet elde edelim.

beklenen

Kayıtlı Kullanıcı
kitap ehlinin kestiği yenir Ne demektir sorarım.

Peygamber kitap ehli ile alıs veriş yapmış mıdır.

Boykot hikaye bırakın böyle boş işleri.

boykot cözüm olsa tamam boykot edelim.

Yılanı kesmek gerek . israili kazımak tan başka da çare yok.

selimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
iran.jpg
[/IMG]]

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt