Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ya Rasulallah senin yolunda boynu bukuk bir cicegim (1 Kullanıcı)

muhammed25

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Rasulallah senin yolunda boynu bukuk bir cicegim

Ya Rasulallah , ben senin ümmetin içinde boynu bükük bir çiçeğim.Seni ve sevgilini öğrenmeye,anlamaya geldim.Ailemden,annemden canımdan ayrıyım.Geceleri bazen ağlıyorum annem aklıma geliyordu.

Ey Nazlı Sultan sonra senin doğduğunda yetim 6 yaşında öksüz olduğun geliyor aklıma …O zaman ikimize ağlıyor ve ey annemden,babamdan daha sevgili olan anlıyorum ki,seni daha çok özlüyorum.Ya Rasullallah, çok utanıyorum senden vefasızlığımızdan,senin bize karşı olan düşkünlüğünü ,bize karşı olan sevgini ,şefkatini yaşayamadık, tadamadık ama; 14 asır öncesinden bugüne kadar bu denli canlı kalan sevgin,şefkatin,merhametin,14 asır öncesinde nasıl yaşandı kim bilir ki ; şimdi de seni görmeden sana canlar feda…

Ey Sevgili!Düşünüyorum bazen,günahlarım çok biliyorum.İşlediğim günahları kimseye söylemiyorum ki Ey Nebi günahlarıma ahirette bir tanık daha çıkmasın Ey Rabbimin sonsuz merhameti kendisine tecelli eden güzel!umudum sensin,umudum merhametin,umudum şefaatin…
Ya Rasullah, bende seni görmeden severlerdenim,yani sol yanı acıyanlardayım.Yokluğunda her şey zor sultanım,sensiz her şey güç..görüyor,biliyorsun halimizi..sen son sözlerinde buyuruyorsun ki :’’Yüzümü kara çıkarmayın çok günah işleyipte ’’Yüreğim titriyor efendim,seni çok üzüyor muyuz?Seni çok kırıyor muyuz? Ey can! Ne olur merhamet et bize,asırlar sonrası aşkını bu denli hissettik ama ümmetin azgınları boş durmuyor..sana kendimizi şikayet ediyorum ve kendimden utanıyorum..

Ey gidişiyle gülleri solduran! Gittin düzenimiz de gitti..Gittin bereketimiz de gitti,toprağa hayat veren candın,gittin..topraklarımız çatladı sensizlikten.Rabbimden dileklerime seni katarak dua ediyorum ve önce seni siliyorum.Seni asr-ı saadetteki ashabın kadar yürekten yaşayamıyor ve hissedemiyorum biliyorum ama ne olur bil ‘seni seviyorum’

Her gün sana selam gönderiyorum ve biliyor ve inanıyorum ki, alıyorsun selamımı.Ya Rasulallah! Beni de hatırlamanı istiyorum o din gününde..Bu da bendendir demeni hayal ediyorum.Seni sadece hayal edebiliyorum sevgili..Seni görmedim,seni yaşamadım ashab-ı Güzin gibi,seni özlüyorum ,sana susuyorum..Bir defa rüyama geldin.Ama gül cemalini görmedim..End******cübbeni gördüm..Bana dünyaları verdin.Seni bir anlık hayal dünyamda görmek beni bu denli mutlu ediyor.Seninle geçen ömürleri tarife kelimeler bulamıyorum.

Tut elimden sevgili!Bırakma beni bir başıma,çok güçsüzüm ezilirim günahkarım helak olurum sensiz!Burada her Cuma gecesi seni anıyor; seni çağırıyoruz göz yaşlarımızla..Aslında seni yüreğime çağırıyorum Ya Resulallah..Yüreğime gel Ya Rasullulah dokun yüreğime… sar sarmala beni sefkatinle ...

sürgünsevda

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzeldi.PayLaşım için teşekkürler...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt