Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ya bana dönerse beddua? Akıl verin ablalarım abilerim (1 Kullanıcı)

ramora

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm herkese..

bir şey kafama o kadar takıldı ki uykumu kaçırıyor artık..

gençlik yıllarında annemden önce babam, bir kere nişanlanmış ve sonrasında nişanı bozmuş.

kız tarafından kız yada babası babama beddua ettiyse? bu beddua benim üzerinden tutar mı? yani babası sen de yaşa bu yaşadığımı dediyse? yada kız?

bedduanın bana dönme olasılığı var mı? benim yapabileceğim bir şey var mı? kadıncağız hala sağ ve yerini biliyorum helallik almaya gitmeli miyim? lütfen yol gösterin. iki cihanda da mutlu olacağım bir evlilik hayalim.. bu durum mideme kocaman taşların oturmasına neden oldu:( :a17:

mehtap58

Kayıtlı Kullanıcı
Kaderinde kim varsa zaten onunla evleneceksin. bu değişmeyecek olan bi gerçek. bizim yapmamız gereken dengimizi aramak. ama nikahtan sonrası artık yazımıza girecektir. Bu açıdan da baktığımızda malum şahısın duası ya da bedduası pek etkili olmaz.
Bu benim düşüncem kardeşim içini vesveselerden uzak tut. Rabbim iki cihanda da beraber olmak isteyeceğin eşi nasip etsin inşalllah.

ramora

Kayıtlı Kullanıcı
Amin ablacım Allah razı olsun güzel duan için inşallah öyle olur. dediğin gibi vesvese işte insanın yakasını tuttuğunda bırakmıyor. gerçekten korkuyorum..
Kaderinde kim varsa zaten onunla evleneceksin. bu değişmeyecek olan bi gerçek. bizim yapmamız gereken dengimizi aramak. ama nikahtan sonrası artık yazımıza girecektir. Bu açıdan da baktığımızda malum şahısın duası ya da bedduası pek etkili olmaz.
Bu benim düşüncem kardeşim içini vesveselerden uzak tut. Rabbim iki cihanda da beraber olmak isteyeceğin eşi nasip etsin inşalllah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt