Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

www.yandex.com disk alanı 10 GB. (1 Kullanıcı)

özgürlü_zamanlar

Kayıtlı Kullanıcı
logo2.png

Sevgili arkadaşlar yandex.com bir google benzeri arama motorudur. Mail adresi sistemide bulunan yandex üyelerine 10 Gb lik bir arşiv imkanı sunuyor.Eğer nete upload yapmak isteyen arkadaşlara bir güzel avantajı download hızınızda upload imkanı sunuyor.Ben kullanıyorum memnunum , bilgilendirmek istedim sizleri. Kolay gelsin. :a06:

demirads

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
kulturelf.blogspot.com
Yandex, Türkiye piyasasına harika bir giriş yaptı. Ben de mail adresi aldım. Çok memnunum gerçekten. Gmail ile kafa kafaya gidebilecek tek servis. Ama arama motoru için bir şey diyemeyeceğim. Google, bazı alışkanlıklar sayesinde tahtını kuruyor. Bing de iddaalıydı sözde ama Google'la yarışamadı.

özgürlü_zamanlar

Kayıtlı Kullanıcı
Yandex, Türkiye piyasasına harika bir giriş yaptı. Ben de mail adresi aldım. Çok memnunum gerçekten. Gmail ile kafa kafaya gidebilecek tek servis. Ama arama motoru için bir şey diyemeyeceğim. Google, bazı alışkanlıklar sayesinde tahtını kuruyor. Bing de iddaalıydı sözde ama Google'la yarışamadı.

Arama motoru olarakta kullanıyorum gayet başarılı.Bilginize. ;)

secondside

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler paylaşım için. incelemek gerekir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt