Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

word ve excel hakkınpc da yardım (1 Kullanıcı)

duygu42

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.benim pc bozuldu ve format atıldı,driverleri falan tekrar yüklendi ama word ve exceli yüklememiş yapan arkadaş.Acaba bana sadece word ve exceli indirebilecegim bir link verirmisiniz?

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Linkler çalışıyor, kontrol ettim. Rahatlıkla indirrip kurabilirsiniz.

tevbe_2010

Kayıtlı Kullanıcı
http://download.microsoft.com/download/8/9/4/894f0247-d75e-41ee-8768-effe8f2e836d/Enterprise.exe

bu linkten indirin

Cracklemek için:
1- Yükleme sırasında serial girmeyin
2- Yükleme bittikten sonra hiçbir office uygulamasını çalıştırmadan
|->Program Files->Common Files->Microsoft Shared->Office 12->Office Setup Controller->Proof.en

klasöründeki XML dosyasını notepad ile açıp son satırdaki AlwaysInstalled yazan kısmı NeverInstalled olarak değiştirin.

Crack işlemi bitmiştir, size etkinleştirme sormayacak

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
Evet linkler sorunsuz iniyor gerçekten virüs vb zararlı yazılımada rast gelmedim

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
Ama microsoft office bir kaç hafta kullanılmamasının faydası olur hepimiz icin çünkü hacklendi bir çok açığı var office programlarının sorun düzelene kadar pc nize zarar gelmemesi için lütfen

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt