Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Windows Defender - Ücretsiz Casuz Koruma Yazılımı (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
ev0abbzl6l.jpg

Windows Defender, bilgisayarınızı casus yazılımların ve diğer istenmeyen yazılımların neden olduğu açılan pencerelere, performans düşüklüğüne ve güvenlik tehditlerine karşı korumanıza yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Casus yazılımlar algılandığında eylemler öneren ve kesintileri en aza indirerek üretken kalabilmenizi sağlayan bir izleme sistemi olan Gerçek Zamanlı Koruma özelliğini sunar. Artık Windows XP ve Windows Server 2003 için ücretsiz 2 destek olayıyla sunulmaktadır.

01590a5phn.jpg

Programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Yükleme ayrıntıları: Windows® Defender

ÖNEMLİ NOT : Ürünü indirmek ve kurmak için lisanlı bir işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Yada legal bir işletim sistemi sahibi olmanız gerekmektedir. Orijinal Microsoft Yazılımı kontrolünden geçmektesiniz. Eğer yasal olmayan bir işletim sistemi kullanıyorsanız. Programı indirememenin yanında microsoft tarafından mimleneceksiniz. Buda internet üzerinde hiç bir güncelemeyi alamayacağınız anlmaına gelmektedir.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt