Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Windows 8'in Yeni Türkiye Fiyatları (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Microsoft'un Windows 8 işletim sistemine geçiş sürecini hızlandırmak için sunduğu düşük fiyat politikası sona erdi. Peki ülkemizdeki yeni Windows 8 fiyatları ne olacak ?

Microsoft'un, Windows 8'e daha hızlı bir geçiş için uyguladığı düşük fiyat politikasını bitirdi. Yeni fiyat listesini açıklayan Microsoft'un, global Windows 8 fiyatlarını, buradaki haberimizde açıklamıştık.

Windows 7 kullanıcıları, sadece 29 TL'ye Windows 8'e geçebiliyorlardı. Orjinal Windows 7 sahibi olmayanlar ise, 79 TL'ye Windows 8 işletim sistemine sahip olabiliyorlardı. Bu fiyatlar, Şubat 2013 itibariyle geçerliliğini yitiriyor. Windows 8 almayanlar varsa, elini çabuk tutsunlar.

Windows 8'in Yeni Türkiye Fiyatı Ne Olacak ?

31 Ocak'ta son bulacak 29 - 79 TL kampanyasından sonra, Windows 8 Pro'nun fiyatı 539 TL olacak. Windows 8'in fiyatı ise 315 TL olacak. Bir alt sürümü olan Windows 8 Pro Pack ise 259 TL fiyata sahip olacak.

Windows 8 ile beraber, Media Center yazılımı almak isteyenler, ek olarak 25 TL ödemek zorundalar.

Yükseltme fiyatlarında da benzerlik görülüyor. Windows Pro'ya yükseltme yapmanın bedeli 539 TL olduğu görülüyor. Windows 8'e yükseltme fiyatı da 315 TL olacak.

Rakibi Apple gibi uygun fiyatla Windows 8'e yükseltme imkanı sunan Microsoft, 31 Ocak'tan itibaren eskiden olduğu gibi, yüksek fiyatlarla işletim sistemini satmaya devam edecek.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt