Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Windows 8 Tamamlandı (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Microsoft'un yeni göz bebeği Windows 8'in yapım aşamasının artık sona gelindiği ve RTM'e geçildiği açıklandı. Windows 8 ile buluşmaya az bir süre kaldı.

Microsoft'un uzun süredir üzerinde çalıştığı ve çeşitli beta versiyonlarıyla kullanıcılara ücretsiz olarak sunduğu işletim sistemi Windows 8'in yapımı tamamlandı. Microsoft, yaptığı açıklamada Windows 8'in artık yapım işleminin tamamlandığı ve yavaş yavaş üretime geçileceğini belirtti.

Windows 8 final build 9200 numaralı işletim sistemi planlanan takvime göre 15 Ağustos'ta geliştiriciler için MSDN hesabından indirilmeye sunulacak. Ondan sonra da belli periyotlarda çeşitlik iş ortaklarına dağıtılacak.

Windows 8'in nihai kullanıcıyla buluşması ise daha önceden açıklandığı gibi 26 Ekim tarihinde gerçekleşecek. Kullanıcılar isterlerse 39 dolar verip Windows 8'e yükselebilecek, ya da yeni bir PC alarak daha uygun fiyatla geçebilecek.

Metro arayüzü kullanan işletim sisteminin en büyük özelliği ise uygulama sistemini getirmesi ve tıpkı tabletler gibi Metro arayüzüyle tam dokunmatik arayüz sunması.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
25 Ekim 2001 de çıkmış bir işletim sistemi için oldukça eski değilmi XP. Vistanın adı bile anılmıyor. Pazar 7 ile 8 e kalacak. Outlook.com dahi Windows 8 e uyumlu hale geliyor. Windows 8 ile Phone 8 ortalığı kasıp kavuracak 2013 de.

Rica ederim.

özgürlü_zamanlar

Kayıtlı Kullanıcı
25 Ekim 2001 de çıkmış bir işletim sistemi için oldukça eski değilmi XP. Vistanın adı bile anılmıyor. Pazar 7 ile 8 e kalacak. Outlook.com dahi Windows 8 e uyumlu hale geliyor. Windows 8 ile Phone 8 ortalığı kasıp kavuracak 2013 de.

Rica ederim.

Win 7 yi denedim ancak pc mi yavaşlattı biraz. Birde mesleğim gereği kurmam gereken programların win 7 ye uyarlanması çok zor. O nedenle Xp kullnıyorum. Ancak win 7 ve win 8 kesinlikle kaliteli.

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Widows 7 nin ilk çıktığı 2009 yılından bu yana bir çok uyumsuzluk problemi giderildi. Dahası servis paketi bile yayınlandı. Windows 7 bile eski kısacası. Bakalım gözümüzü windows 8 e diktik şimdide. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt