Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Windows 8 Kutu Tasarımları Belli Oldu (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte, Microsoft'un yeni nesil işletim sistemi Windows 8 için kutu tasarımları görücüye çıktı. İşte kutulu Windows 8'in görüntüsü.

Windows 8'in piyasaya çıkmasına sadece birkaç hafta kaldı. Microsoft'un yeni işletim sisteminin, 25 Ekim'de düzenlenecek etkinlikle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu tarihten itibaren yeni dizüstü bilgisayarlar ve hazır PC'ler, Windows 8 işletim sistemi ile satılabilecek. Öte yandan, Windows 8'i mevcut sistemlerine kurmak isteyen kullanıcılar da yazılımı kutulu olarak temin edebilecek.

Kutulu Windows 8'in satışını gerçekleştirecek mağazalardan biri olan Amazon, sanal raflarına yerleştirdiği ürünün fotoğraflarını da yayınlayınca, Windows 8'in kutu tasarımı ortaya çıkmış oldu.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt