Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Windows 8.1 Yayınlandı, İndirin! (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Microsoft’un merakla beklenen işletim sistemi Windows 8.1 yayınlandı. Yeni sürüm Windows 8 kullanıcıları tarafından Windows uygulama mağazasından ücretsiz indirilebiliyor.

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 8.1 yayınlandı. Hali hazırda Windows 8 yüklü cihazlar yeni sürüme ücretsiz yükseltme yapabiliyor. Windows 8.1 güncellemesi Windows uygulama mağazasından indirilebilir durumda.

Bugünden itibaren 230’un üzerinde ülkede, 37 farklı dilde sunulan Windows 8.1’in kutulu sürümü 18 Ekim tarihinde teknoloji marketlerdeki yerini alacak. Bu tarihten sonra satın alınacak yeni PC’lerde Windows 8.1 sürümü önyüklü olarak gelecek.

24bp9wm.jpg

Tabletlerden dizüstü ve masaüstü PC’lere kadar geniş bir kullanım alanında en iyi Windows deneyimini vaat eden Windows 8.1, kullanıcıların sesine kulak verilerek geliştirilmiş yeniliklerle dikkat çekiyor.

Windows işletim sistemlerinin klasik başlangıç düğmesinin eski yerini aldığı Windows 8.1, başlangıç ekranında daha fazla özelleştirme şansı sunuyor. Bilgisayarın açılışında başlangıç ekranı ya da masaüstü görünümü arasında seçim yapılabiliyor.

Windows 8.1’in bir diğer dikkat çekici yeniliği ise yeni Bing arama özelliği. Bu özellik sayesinde ister PC’de, ister bulutta ya da internette aranılan içeriğe çok daha kolay ulaşılabiliyor.

zufu6p.jpg

Bulut çözümünde de geliştirmeler sunan yeni işletim sistemi SkyDrive entegrasyonu ile geliyor. Bu yenilik ile Windows 8.1 kullanıcıları sakladıkları dosyalara konumdan ve cihazdan bağımsız bir şekilde erişebiliyor, yeni dosyalar oluşturabiliyor, düzenleyebiliyor ve kaydedebiliyor.

Bu özelliklerin yanı sıra Windows 8.1, daha fazla yerleşik uygulama ve servis, yenilenmiş Windows uygulama mağazası, iyileştirilmiş çoklu görev ve verimlilik gibi yeniliklerle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt