Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Vista, Son Nefeslerini Veriyor! (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Microsoft’un bilgisayar çevreleri tarafından tam bir hayal kırıklığı olarak tabir edilen işletim sistemi Windows Vista, artık son anlarını yaşıyor.

İlk kullanıma sunulduğundan beri kullanıcılar tarafından büyük eleştiriler toplayan Windows Vista için son adımlar atılmaya başlandı. Daha önce Service Pack yüklü olmayan Vista işletim sistemleri için güncelleme desteği Microsoft tarafından kesilmişti. Bu kez ise sıra Service Pack'li Vista'larda.

Vista SP 1 İçin Destek Kesiliyor

2v9yoog.jpg

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Windows Vista SP 1 için destek 12 Temmuz 2011'de sona erecek. Bu tarihten sonra Vista SP 1 kullanıcıları artık işletim sistemleri için kullanıcı desteği ve güvenlik güncelleştirmeleri alamayacak. Yetkililer, kullanıcıları işletim sistemlerini SP 2'ye ya da Windows 7'ye yükseltmeleri hususunda uyarıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt