Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

virüslü bilgisayar kalmayacak AVAST !... (1 Kullanıcı)

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast! Home ve Avast! Professional Edition ile sisteminizi virüs saldırılarından, solucan ve truva atlarından koruyabilirsiniz. Program kolay kullanılabilir bir arayüz, gerçek zamanlı koruma, e-posta koruması, otomatik güncelleme gibi özelliklere sahip. Yeni sürümde ICQ, mIRC ve Kazaa programlarından gelen dosyalar arasında da koruma sağlayabiliyor. Üstelik Windows XP Service Pack 2 Güvenlik Merkezi ile de uyumludur.

Buda Avast kayıt şifresi: S4815379R7132M1005-W1FT3YHY
:Bİ N D İ R K U L L A N:B
http://download609.avast.com/iavs4pro/setuptur.exe

Avast! Home Edition ve Avast! Professional Edition Programının Ayrıntılı Özellikleri :

Tüm 32 ve 64 bit tabanlı işletim sistemlerini destekleyebilme
*
Anlık tarama desteği ile bilgisayarınıza o an bulaşmaya çalışan virüsleri de tespit edebilme
*
Posta istemci programlarını da destekleyen gelişmiş e-posta tarayıcısı
*
Program erişimi tarayıcısı ile programlara o anda bulaşmaya çalışan virüs hareketlerini de tanıyıp engelleyebilme
*
Tema destekli gelişmiş kullanıcı arabirimi (Ürünün programcıları ve sevenleri tarafından hazırlanmış tema eklentilerini buradan önizleyip, indirebilirsiniz)
*
Senaryo engelleyicisi (Script Blocker) ile internetteki tüm sayfalara gizlenen zararlı kodları tam olarak engelleyebilme imkanı
*
Windows XP ve 2000 üzerinde, bilgisayar açılmadan (DOS kipinde) tarama yapabilme, böylelikle Boot virüslerine karşı da eksiksiz koruma sağlayabilme özelliği
*
Ekran koruyucusu ve hafızadaki tüm verileri anlık olarak tarayabilme
*
Klasör paketleme desteği ile virüslü klasörleri tüm erişime kapatabilme imkanı
*
Gelişmiş dil desteği ile Türkçe dahil olmak üzere birçok dili destekleme
*
Otomatik güncelleme sayesinde her hafta yeni virüs veritabanı dosyaları ile sürekli güncel kalan alt yapı

Yeni sürümde neler var ?

Sistem taraması seçeneğinde artık sistem DLL dosyaları varsayılan olarak taranmıyor
*
İyileştirilmiş tarama hızı
*
Winny2 ve Google Talk taraması desteği
*
Windows 98 uyumluluğu geliştirmeleri
*
Exe sıkıştırması ve diğer dosya sıkıştırmaları için dahili tarama desteği
*
Windows 2003 ve Vista Beta 2 desteği
*
Windows Sürücü Koruması uyumu geliştirilmesi
*
Birçok hata giderilmesi ve düzeltmeler

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
linke tıklıyosun iniyo şimdi denedim sorun yok

EL-CAMİ

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu anti virüsü başka siteden indirdim gerçekten çok güzel bir anti virüs

Meryem'ce

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.nebigenclik.com
şahsen ben bu virüs programını kimseye tercih etmiyorum kendisi virus gibi bişi ben kullandım çok tehlikeli bir virüs programı şiddetle kaçının deirm tabi buda benim görüşüm...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt