Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Vay benim güzel ülkem vay! (1 Kullanıcı)

meral78

Kayıtlı Kullanıcı
:mad:Arkadaşlar,benim bahsedeceğim konunun biliyorum ki çözülmesi çok zor,ammavelakin her şey yurdum insanının elinde;Benim ülkemde üretilen kot,pamuk vs.yurt dışına gidip orda yabancı marka basılıp,gelince neden fiyatı yükseliyor ve neden biz bunları alıyoruz. Burası TÜRKİYE ama ne alırsak yabancı marka üstelik paramın gittiği yer neresi, orasını siz düşünün.Bunları almamak bizlerin elinde,bizler almaya devam ettikçe daha çok yabancı memleketlere el avuç açarız,.....Almayalım boykot edelim,artık uyanalım....ALLAH(CC)bizleri uyanık kullardan eylesin.Bizim türkçemiz bu kadar kötümü,kelime hazinemiz çok mu dar ,bu konuda ne yaparsak bize kar;:gulegule

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Ablacığım aldığımız malların hangisi Türk malı acaba???
Bazıları hariç hepsi yabancı marka mallar hangisine çözüm getirebilirizki.....

meral78

Kayıtlı Kullanıcı
Biliyorum bende,fakat bu konuya değinmek gerekli olduğunun bilincindeyim benim gibi çok kişininde rahatsız olduğu bir gerçek. Ama yakamızı çoktan kaptırmışız ne çare,hiç değilse böyle yazarakta olsa boykot etmek beni mutlu ediyor. Teşekkürler güzel kardeşim duyarlılığın için. Allaha emanet ol.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt