Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Uyu Melek Yüzlüm Uyu… (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Uyu Melek Yüzlüm Uyu…

Uzun zamandır izliyorum Bebekleri yani Melekleri..
Öyle güzel öyle saf öyle dertsiz öyle günahsız öyle temizlerki.
Birde bundan 20 yıl sonrasını hayal ediyorum da.. Keşke diyorum hiç büyümeseniz!
Hep bu masumluk bu güzelliğinizle kalsanız..
İnşaallah hani olur da ilerde bir yavrum olursa bilmiyorum ne yaparım ben! Herhalde onu izlemekden uyuyamam..
Çünkü Bebeklerin suretinde tüm güzellikleri görebiliyorum!
Bide kaldı ki bu benim evladım olursa gündüz ettirmez gecelerimi… İşte Aşk aslında budur! Bir Anne nin Bir Babanın yavrusunu sevmesidir bence asıl olan AŞK! Düşünün bi?
Annem! Yıllardır beni gece demeden gündüz demeden ne derdim varsa O’na o kadar ihanet etmeme rağmen Yavrum diyerek karşılaması?
Zerre karşılık beklemeden tüm benliğini sana feda etmesi? Söyleyin bana bu AŞK’ın en Mecnunisi değilmidir?
Bayram yaklaşıyor Allah nasib ederde Bayram’a çıkarsam aklımda Darulaceze’ye gidip bütün Annelerimin ellerini öpmek var..
İnşaallah nasib olurda bu yazımı okurda sizde bana eşlik etmek isterseniz ne mutlu!
Şimdi bence alın yavrunuzu burnunu, ağzını, kulaklarını, çenesini, dudaklarını seyredin uzun uzunnn.. Mutlak tır ki gözlerinizden akan o güzel yaşlar Cennet ten akan ırmak lardan geliyordur..
Meleklerimizi Melekler gibi saf yetiştirmek nasib eylesin Allah’ım.
Muhabbetle…

Mesut ÇELİK

Yum usulca gözlerini
Uzat üşümüş ellerini
Sakla o masum yüreğini
Zaman gibi sessiz uyu
Bu dünya dipsiz bir kuyu
Pamuktan kalbin solmadan
Hayat yüzüne vurmadan
Uyu yavrum uyu
Bu dünya dipsiz bir kuyu
Uyu melek yüzlüm uyu