Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üye olmamdaki amaç (1 Kullanıcı)

gunbatimi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah ın selamı üzerinize olsun.ben evli ve bir cocuk annesiyim.üye olmamdaki amaç dinimi tam anlamıyla ögrenmek.Allahımdan en büyük dilegim cennetlik kullarından biri olmadan emanetini almaması.tüm kalbimle ona baglanıp onun sevgili kullarından biri olmak istiyorum.bu dünya bir sınav yeri ve ben osınavdan basarıyla cıkmak istiyorum.sizden ricam bana yardımcı olmanız.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamünaleykum...

Esselamünaleykum...

Allah ın selamı üzerinize olsun.ben evli ve bir cocuk annesiyim.üye olmamdaki amaç dinimi tam anlamıyla ögrenmek.Allahımdan en büyük dilegim cennetlik kullarından biri olmadan emanetini almaması.tüm kalbimle ona baglanıp onun sevgili kullarından biri olmak istiyorum.bu dünya bir sınav yeri ve ben osınavdan basarıyla cıkmak istiyorum.sizden ricam bana yardımcı olmanız.

Öncelikle hoşgeldiniz kardeşim...
Üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah...
Dualarınıza gönülden amin...
Hayırlı ve güzel paylaşımlarda bulunmak duasıyla...
Allaha emanet olun...

TUBİX

Kayıtlı Kullanıcı
s.a hoşgeldiniz burası gerçekten çok güzel bende burada ruhumun besendiğini hissediyorum bilmediğim şeyleri öreniyorum yani ilk üye olduğumdan beri örendiklerim az sayılmaz burayı çok seviyorum çünkü burası yararlı seviyeli güzel 1 yer.......

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleykümselam kardeşim
Hşgeldiniz, üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun..
Rabbim dualarınızı kabul eylesin inşaallah..
Allaha emanet olun
selam ve dua ile...

_YUSUF_

Yönetici
Aleyküm Selam
Hoş sefa geldiniz.
Hayırlı olur inşaAllah.
Hepimizin dileği aynı değilmi zaten
Allah'u tealanın hoşnuyluğunu kazanmak.
Elimizden geldiğince yardımda bulunmaya çalışırız.
Herhangi bir soru ve sıkıntınızı dile getirmeniz yeterli
Hayırlı berektli günler

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
yazdiğiniz kelimelerle çok güzel şeyler anlatmişsiniz .allah razi olsun.bizde böylesi güzel duygulari taşiyan kardeşimizle paylaşimda bulunmak tabiki çok isteriz.selametle kalin.yolunuz ve kalbiniz açik olsun.

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
hoş geldin kardeşim aramıza
üyeliğin hayırlı ve daim olsun inşallah
selametle

Erzurumli

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum esselam,

Kıymetli ablamız ailemize hoş geldiniz üyeliğiniz daim ve hayırlı olsun dualarımızla bizlerde sizlerden faydalanmak adına elinizden gelen her türlü paylaşımlarınızı bekliyoruz ,şimdiden kolay gelsin kardeşim...:)

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
üyeliğin hayırlı ve daim olur inşaallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt