Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

.:.uTaNiYoRuM Ya ReSuLaLLaH.:. (1 Kullanıcı)

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
Utanıyorum Ya Resulallah

Ya Rab! Utanıyorum kendimi savunmaktan,
Utanıyorum sahte gözyaşı akıtmaktan.
Ya Rasulallah! Utanıyorum Şefaat dilemekten,
Utanıyorum ‘ümmetindenim’ demekten,
Utanıyorum Ya Rasulallah…

Yanı başımda kardeşimin ırzına geçilirken, adice ibadet etmekten
utanıyorum Ya Rasulallah…
Ümmetinin feryad-u figanı kainatı inletirken , gözlerimin körlüğünden, kalbimin bir dirhem kadar etkilenmeyişinden, vicdanım denen unsurun katılaşmışlığından, Ruhumun ruhsuzluğa itilişinden, utanıyorum Ya Rasulallah…

Çaresizlikler içerisindeki ümmetinin bedenleri parça, parça kanat çırparken, beynime bir ur gibi yerleşen, küfrün dellallığını yapan sahtekar kelamımdan, ümmetin benden bir dua beklerken, sadece bir dua, benim ise küfrün gözüyle, kardeşimin dileğine kayıtsız kalışımdan, utanıyorum Ya Rasulallah…

Güneş doğmadan kanlarını, akşam olmadan etlerini, zalim bir kasabın tezgahından hiç düşünmeden satın alışımdan ve sonra kanlarıyla abdest alıp, Rabbimin huzurunda ibadet edişimden utanıyorum Ya Rasulallah…

Affı mağfiret dilemekten utanıyorum Ya Rasulallah. ‘ümmetindenim’ deyip şefaat dilemekten utanıyorum Ya Rasulallah…
Yevm-i mahşerde huzuruna çıkmaktan

utanıyorum Ya Rasulallah!...

(alıntıdır)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim.gerçekten yüzümüz yok.Bari kardeşlerimizi dualarımızda yalnız bırakmayalım,Birebir yardım edemiyorsakta.....Allaha emanet olunuzB)

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim.gerçekten yüzümüz yok.Bari kardeşlerimizi dualarımızda yalnız bırakmayalım,Birebir yardım edemiyorsakta.....Allaha emanet olunuzB)

cümlemizden inşallah kardeşim, dualarda buluşalım inşallah...
selametle.

DiLaRa_I NuR

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun emeğine saglık kardeşim

selam ve dua ile...

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM razı olsun selametle kalın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt