Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜNİVERSİTENİN VE AİLENİN YANİ AYRILIKLARIN YERİ. (1 Kullanıcı)

sessiz geveze

Kayıtlı Kullanıcı
:p:pMUĞLADAN KAÇIŞ
ÖĞRENCİYİM VE MUĞLADA OKUYORM.AİLEMDEN HİÇBİR ZAMAN AYRI KALMADIM HEP YANIMDALARDI AMA BEN ŞİMDİ ONLARDAN UZAK DÜŞTÜM.BİR KUŞ GİBİ KANAT ÇIRPTIM DAHA DÜN GİBİ HATIRLIYORM MUĞLA ÜNİVERSİTSİNE İLK GELDİĞİM GÜNÜ BANA O KADAR FARKLI GELMİŞTİKİ OKUL BANA KENDİNİ O KADAR BÜYÜK GELMİTİKİ AMAN YARABBİ ARA VERDİĞİ ZAMAN HOCALAR OKULDA KAYBOLMAYAYIM DİYE DIŞARI YANLIZ BAŞIMA BİLE ÇIKMAK İSEAMİYODUM.AMA ZAMANLA HERŞEY DEĞİŞTİ TABİ BENDE ÜNİVERSİTEYE 16 YAŞINDA İLK ADIMLARINI ATAN KIZ DAHA DA DEĞİŞTİ AMA KÖTÜ YÜZ KIZARTICI BİŞEKİLDE DEĞİŞMEDİM ELHAMDÜLİLLAH BABAMIN ANNEMİN ONURUNU EDELEYECEK ŞEKİLDE DEĞİŞMEDEİM KENDİME GÜVENİM GELDİ KENDİ AYAKLARIM ÜZERİNDE DURMAYI ÖĞRENDİM AYNI ODAYI Bİ İNSANLA NASIL PAYLAŞACAĞIMI YEMEK YAPMAYI PARAMI ELİMDE TUTMAYI HARCAMAYI PAZAR ALIŞVERİŞİNİ İNSANLARLA MUHABBETİ AYRILIĞI BURDA YAZAMAYACAĞIM DAHA NİCE ŞEYİ ÖĞRENDİM.GÜN GELDİ ÖYLE Bİ GÜN GELDİKİ BİDE BAKMIŞIM Kİ DÖNEM BİTMİŞ ABBAS YOLCU OLMUŞ.EVET BİLETİMİ ALDIM VE ARKADAŞLARLA VEDALAŞTIM ARTIK MUĞLAYA 3AYLIK Bİ ESENLEŞMEDEN SONRA ONA TERAR DÖNECEĞİME SÖZ VERDİM İŞTE GİDİYORM BUGÜN MUĞLADAN AYRILDIĞIMIN İKİNCİ GÜNÜ SENİ SEVİYORM MUĞLA AMA YALNIZCA SENİ SEN BANA ÇOK ŞEY KATTIN. BENİ DEĞİŞTİRDİN BİZİM DÜNKİ ÜRKEK KIZI CESUR YÜREĞE ÇEVİRDİN.SANA TEKRAR DÖNECEM ALLAHIN İZNİYLE BENİ BEKLE MUĞLA SANA BU SATIRLARI İSTENBULDAN YAZIYORM SN HEP BENİM GENÇLİĞĞİM OLACAKSIN BENİM ANILARIM İLK ALDANIŞIM OLACAKSIN SEN HEP SENSİZLERİN AYRILIKLARIN BAŞKENTİ OLACAKSIN........
ÖZLEDİM SENİ

Özledim seni...
Ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir.
Beynimi uyuşturuyor özlemin...
Çok sık birlikte olmasak bile
Benimle olduğunu bilmenin
Bunca zamandır içimi ısıttığını
Yeni yeni anlıyorum

Yokluğun,
Hatırladıkça yüreğime saplanan bir sızı olmaktan çıkıp
Mütemediyen bir boşluğa
Sabahları seni okşayarak başlamaları
Akşamları her işi bir kenara koyup
Seninle başbaşa konuşmaları özlüyorum;
Oynaşmalarımızı,
Yürüyüşlerimizi,
Sevimli haşarılığını,
Çocuksu küskünlüğünü...

Nasıl da serttin başkalarına karşı
Beni savunurken;
Ve ne kadar yumuşak
Bir çift kısık gözle kendini
Ellerimin okşayışına bırakırken
Gitmeni asla istemediğim halde
Buna mecbur olduğunu görmek
Ve sana bunları söylemeden
''Git artık'' demek
''Beni ne kadar çabuk unutursan, o kadar çabuk kavuşacaksın mutluluğa''
Demek sana ne de zor

Seni görmemek ve belki yıllar sonra
Karşılaştığımızda
Bana bir yabancı gibi bakmanı istemek senden...
Yeni bir sevdayı yasakladığım kalbime söz geçirmek.... B)B)

ikraa

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÜNİVERSİTENİN VE AİLENİN YANİ AYRILIKLARIN YERİ.

SESSIZ GEVEZE BU BENIM KONUMDU:(YANII MĞLA...)TAMAM TAMAM ŞAKA YAPTIM SADECE BIRAZ KOPY YAPMŞSN :) OKUL,SINIF.YOL ARKADASIM, SESSIZ GEVEZEM,MUĞLAYI SEVDIĞINE SEVNDM ...AMA BEN SEVMIYORM BU SEHIR BANA UZAK BU SEHİR DE BIR SEYLER EKSIK...AMA ONEMII YOK GUZEL ARKADASIM SIZLER VARKEN GUZELLLEŞİYOR HERSEY..:) EEE BENIM ARKADASIM OLDUGUN BELLİ OLMUŞŞŞ..NEYSE KAL SALICAKLA...IYI TATILLER CANIM...

YAZILARININ DEVEMINI BEKLIYORZ AEO
BENII HABERSZ BIRAKMA TAMAM
S3ELAMETLE KAL

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt