Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ücretsiz 2 adet indirme programı (1 Kullanıcı)

qstar

Kayıtlı Kullanıcı
İşte size free download manager!

Flashget gibi diğer programların aksine daha sade bir ekran görüntüsü var ve yine diğer programların aksine download kısıtlaması olan bilgisayarlarda dahi dowmnload yapabilen bir program. Hem boyutu küçük hem de tek tıklamayla indirme yapabiliyor ya da download linkine sağ tıklayıp Download by Free Dowload Manager i tıklarsanız daha sağlıklı indirme yapabilirsiniz. Ayrıca büyük programları küçük programlara nazaran daha büyük hızda indiren Free Dowload Manager size tam uyan bir program...

Dowload ettiğiniz programlar C:\Downloads klasörüne kaydediliyor bunu da belirtmekte fayda var. Yeni sürümünde Bittorrent desteği, video indirme, ses&görüntü dönüştürme, uzaktan yönetim gibi özellikler de eklenmiş

ht+tp://files2.freedownloadmanager.org/fdminst3.exe

FlashGet programı internetin Türkiye'de yaygınlaşmaya başladığı yıllarda dosya indirmeyle eşdeğer olarak anılırdı. 56Kb modem eziyetini bizler için biraz hafifletirdi. O yıllardan bu yıllara çok şeyler değişti, FlashGet adware(reklam destekli) hale dönüştü, bağlantı hızlarımız arttı, yeni programlar çıktı vs vs.. Fakat Flashget kalitesi bozulmadı ve artık Flashget tamamıyla ücretsiz ve adware(reklam destekli) halinden kurtulmuş ve artık hem emule hem de bittorent ağlarına destek veriyor.

ht+tp://cdn-down.flashget.com/flashget196en.exe

ben tercihen free downloadı kullanıyorum hızlı indirme gibi özellikleri de var türlü özellikleri var fakat siz kendiniz keşfedin, kullanınca bırakmak istenilmeyen programlardan
indirirken + yı kaldırın linkteki

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
İkiside daha önce forumda verildi. Konu açmadan önce lütfen aratma yapınız.

qstar

Kayıtlı Kullanıcı
İkiside daha önce forumda verildi. Konu açmadan önce lütfen aratma yapınız.

flashgetinki çalışmıyor site bozuk zaten)diğerini de bundan 2 sürüm düşük
ozaman siz dikkat edin lütfen dün geldim, bozmayın moralimi:a03: ( :a16: )

ayrıca ne bu 50 mesaj sınırı, + koyduruyorsunuz linke bana

qstar

Kayıtlı Kullanıcı
benim link çalışıyordu çalışmıyor demedim ki ben, sadece + yı kaldıracan hayırlı cumalar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt