Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Türkçe Ezan Böyle Okunmuş (1 Kullanıcı)

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
ilk defa dinledim, çok garibime gitti

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Çok teşekkürler Kardeşim...
Tamamını hiç duymamıştım...
İlk defa dinledim...
Ve içim karardı...
Ayrıca herşeyi türkçe yapmışlar ama....
Haydin FELAHA diye bir kısım var...
FELAH ı türkçeye çevirmeişler...
Felah= KURTULUŞ demek ya...
Bunu türkçeleştirmemişler...

Allah Celle Celalühu bir daha bu hallere düşürmesin bizleri inşallah...
AMİNNN...

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm abi, ben de ilk dinlediğimde çok kötü oldum ve halimize şükrettim. Rabbim her şeyin en iyisini bilir, iyi ki o zamanlar bir gazap gelmemiş üzerimize :a03:

Hele "Tanrı Uludur" diye uluması var ya, Rabbime şükür o günleri görmemişiz. :a25:

Aslında şu anda gençliğin hali kötü diyoruz ancak, dedesi-ninesi böyle ortamda yetişen genlik bence daha kötü durumda olabilirdi, nereden nereye gelmişiz değil mi? :a03:

Çok teşekkürler Kardeşim...
Tamamını hiç duymamıştım...
İlk defa dinledim...
Ve içim karardı...
Ayrıca herşeyi türkçe yapmışlar ama....
Haydin FELAHA diye bir kısım var...
FELAH ı türkçeye çevirmeişler...
Felah= KURTULUŞ demek ya...
Bunu türkçeleştirmemişler...

Allah Celle Celalühu bir daha bu hallere düşürmesin bizleri inşallah...
AMİNNN...

cakamo

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUNALEYKÜM ;bir zihniyet düşününki kendinden başkasını düşünmez kendi icinden olanları kendiyle catıştırır ve onları kan ile yoğurur ve maneviyatsız bırakır sonra da biz bunu sizin iyiliğiniz icin yaptık diye bas bas bağırır . bekler ki zorbalıkla baskıyla ve hiçlikle beslenmiş beyinler bu insanlara ve ya kendilerine hizmet etsin ne verdin ki ne istiyorsun . tarihin her döneminde bu tür aklı kıt nasipsizler çıkmış kendilerine tanrı dedittirmiş iktidarlarıyla insanlara kan kusturmuş ve sonsuza kadara yaşayacaklarını zannetmişlerdir . rabbim sabırlıların en sabırlısıdır . yoksa onlara vermesi gerektiği cezayı alasıyla verir ve o her şeyi en iyi bilendir kendilerini şef , diktatör ve tanrı ilan edenler nerde ler haniler noldular kim kaldı . ALLAH kim kaldı ALLAH kim kalacak ALLAH ve hesabı da o sorcak ALLAH . unuturmayın, bilinclendirin , uyandırın hayatının baharındaki bu taze tomurcukları bu aklı kıt nasipsizlerin elinde oyuncak etmeyin kopartırmayın .ALLAH yar ve yardımcımızdır . ALLAH A emanet olun.

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
18 Yıl Okunan Türkçe Ezan Belgeseli

18 Yıl Okunan Türkçe Ezan Belgeseli

[video]http://www.nurmektebi.net/forum/index.php?topic=911.0[/video]

F

FiSeBiLiLLaH

Hıyanet işleri başkanlığı Keferelerin hizmetinde kefereler ne derse onu yaparken.hatırlayın 10 sene önceki başkanı başörtüsü yasaklanınca hınayet işleri başkanı çıktı.Bu karara birşey diyemeyiz yasalara uymamız gerekir.Allah'ın laneti bunların üzerine olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt