Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

TurboCAD Professional 15.2 3D Tasarım (1 Kullanıcı)

KeNaN37

Kayıtlı Kullanıcı

UGS D-Cubed Dimensional Constraint Manager yeteneği, ACIS® 14 Solid Modeling Engine ile çabuk ve kolay 3 boyutlu tasarım, D-Cubed 2D Constraint Engine özelliği, mimarlar için parametrik semboller, otomatik duvar ve çatı yaratma komutları, mekanik tasarımcılar için yeni NURBS tabanlı tasarım komutları ve ileri artistik sunum yetenekleri ile zenginleştirilmiş bulunuyor.

TurboCAD'in yeni sürümü DesignCAD, MicroStation ve AutoCAD dahil 28 farklı tasarım sistemi formatını destekliyor.

Boyut: 198,4 Mb

Buyrun:

RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Aslında ben,tetra cad,fb designer,tukacad gibi çizim,moda,giyim programlar arıyorum ama nerde bulabilirm bilmiyorum,sizin bi bilginiz var mı acaba?

KeNaN37

Kayıtlı Kullanıcı
anladıgım kadarıyla tekstil programları arıyorsunuz yardımcı olmaya çalışıcam hayırlı akşamlar

sevgi dinc

Kayıtlı Kullanıcı
bende bı zamanlar modelistlik programları aradım ama bulamadım
eşim sirkeciden bı cd aldı oda boş cıktı nasıl buluyosunuz programları merak ettım
bi bilginiz varmı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt