Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tsunami kardeşim....DOĞUM GÜNÜN kutlu olsun.... (1 Kullanıcı)

berat05

Yönetici
Esselamu aleyküm ve rahmetullah..

Değerli kardeşim " tsunami " nin doğum gününü kutlar daha nice güzel yılları hayır ,sağlık , iman tadında geçirmesini Rabbimden dilerim..

Rabbim bazen üzüntü bazen neşe ile geçen bu beraberliğimizi bozmasın....Güzelliklere , hayırlara vesile olsun inşaallah..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM evine huzur versin.. kardeşim... mutlu sağlıklı yılların olsun yeni yaşında.. seni çooooooooook seviyoruz..

mir_erhan

Moderator
Doğumunuz kutlu olsun kardeşim.
Yeni yaşınız hayırlara vesile olur inşallah..
Allahın selamı üzerinize olsun.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleyküm ve rahmetullah..

Değerli kardeşim " tsunami " nin doğum gününü kutlar daha nice güzel yılları hayır ,sağlık , iman tadında geçirmesini Rabbimden dilerim..

Rabbim bazen üzüntü bazen neşe ile geçen bu beraberliğimizi bozmasın....Güzelliklere , hayırlara vesile olsun inşaallah..

ve aleykum selam olsun..
ne kadar şaşırdım ve mutlu oldum az önce buket haber verdi inanın hiç aklıma gelmezdi böyle bir hatırlanma....
gerçekten çok teşekkür ederim.
selametle dua ile...

berat05

Yönetici
ve aleykum selam olsun..
ne kadar şaşırdım ve mutlu oldum az önce buket haber verdi inanın hiç aklıma gelmezdi böyle bir hatırlanma....
gerçekten çok teşekkür ederim.
selametle dua ile...

:) mUTLU ETTİĞİMİZE sevindim güzel kardeşim...
Değerli...diye boşuna mı başlıyoruz cümlemize ;)
Gerçekten değerlisiniz...

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Nice senelere abla
ALLAH hayırlı ömürler versin :)

herkesi de beğendim :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim nice nice yıllar nasib etsin kardeşim..Biraz geç kaldık sanki tebrik etmede ancak bir baktım üyelik sene-i devriyesiymiş :)
Rabbim bir ömür sağlık sıhhat afiyet versin rızası dairesinden ve de gen tr den ayırmasın inşallah kardeşim..nice nice gen tr li yıllar dilerim ayrıca :)

leyla-1

Altın Üye
İyi ki doğdun canım Allah sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllara bol bereketli hayırlı günlere yeni yaşın hayır uğru getirsin inşallah herşey gönlünce olsun canım benim.:)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim nice nice yıllar nasib etsin kardeşim..Biraz geç kaldık sanki tebrik etmede ancak bir baktım üyelik sene-i devriyesiymiş :)
Rabbim bir ömür sağlık sıhhat afiyet versin rızası dairesinden ve de gen tr den ayırmasın inşallah kardeşim..nice nice gen tr li yıllar dilerim ayrıca :)

sağol kardeşim Allah razı olsun....
selametle dua ile...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
İyi ki doğdun canım Allah sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllara bol bereketli hayırlı günlere yeni yaşın hayır uğru getirsin inşallah herşey gönlünce olsun canım benim.:)

sağol ablam rabbim hakkımızda hayırlı ömürler versin...
selametle dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt