Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

TÖVBEYE GEL TÖVBEYE (1 Kullanıcı)

ilbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
KARDEŞLERİM CENABI HAK TEALA HAZRETLERİ: SİZ GÜNAH İŞLEMESEYDİNİZ SİZİ KALDIRIP HATA YAPAN AMA TÖVBE EDEN VARLIKLAR YARATIRDIM. HZ PEYGAMBER SALLALLAHÜ ALEYHİ VE SELLEM EFENDİMİZDE : GÜNAH İŞLEYENLERİN EN HAYIRLISI GÜNAHININ ARDINDAN TEVBE EDENDİR BUYURUYORLAR, VE EFENDİMİZ A.S GÜNDE YETMİŞ DEFA TÖVBE ETTİĞİNİ BEYANLA BİZLERİ TEVBEYE ÇAĞIRIYOR.. EYY ZALİM NEFSİM! GEÇMİŞ VE GELECEK GÜNAHLARI AFFEDİLMİŞ ,KAİNATIN HÜRMETİNE YARATILDIĞI, ALLAH'IN SEVGİLİM DEDİĞİ AHLAKI KUR'AN OLAN EFENDİM BU KADAR TÖVBE EDERKEN SEN YA SEN! ALLAH AFFEDER DİYE DAĞLAR KADAR OLMUŞ GÜNAHLARINA TÖVBE ETMİYOR GÖZYAŞI DÖKMÜYORSUN NE OLACAK SEN HALİN? RABBİM GÜNAHLARIMIZDAN NASUH TÖVBESİYLE TÖVBE ETMEYİ VE GÖZYAŞI DÖKEBİLMEYİ BANA VE TÜM MÜ'MİN KARDEŞLERİME NASİBEYLE..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt