Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

TÖVBE (1 Kullanıcı)

sena30

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞLERİM.SİZLERE BİRŞEY SORMAK İSTİYORUM.BU KONUDA KESİN BİR BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN CEVAPLASIN;BİR MÜRŞİTTEN TÖVBE ALMADAN TÖVBEMİZ KABUL OLMAZMI?BÖYLE BİRŞEY DUYDUM VE MERAK ETTİM.YANİ ALMAMIZ GEREKLİMİ?CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.A.E.O.

avdan

Kayıtlı Kullanıcı
RE: TÖVBE

A.SELAM KARDEŞİM BENCE BİR MÜRŞİDE GEREK YOK ALLAHA EL AÇIP TEMİZ BİR YÜREKLE SAMİMİ BİR ŞEKİLDE TÖVBE EDİLİNCE KABUL EDİLİR ZANNEDERİM ÖRNEĞİN AVRUPADA YAŞAYAN BİR VATANDAŞIMIZ TÖVBE EDECEK BİR MÜRŞİT YOKSA NE YAPACAK VEYA MÜRŞİT BULANA KADAR ÖLÜRSE NE OLUR DÜNÜNÜZ YADA DİREK SAMİMİ BİR TÖVBE EDERSE DAHA İYİ OLMAZMI
ŞİMDİ HRİSTİYANLARDA GÜNAH ÇIKARMA DİYE BİR OLAY VAR DUYMUŞSUNDUR RAHİBE GİDİLİR İŞLEDİĞİ GÜNAHI BİRE BİR ANLATIR BU İNSANLAR RAHİB,TE ONLARIN SÖZDE GÜNAHINI ÇIKARIRB
İŞTE BİZİ AYRI KILAN OLAY BURDA BİZ TÖVBE İÇİN DİREK YARADANLA TEMAS KURUYORUZ AF DİLİYORUZ TABİİ AYNI GÜNAHI BİR DAHA İŞLEMEMEK ŞARTI VAR BENİM FİKRİM BÖYLE ALLAH HEPİMİZİ İSLAM YOLUNDAN AYIRMASIN A.E.OB)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt