Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Torpil (1 Kullanıcı)

hacet

Kayıtlı Kullanıcı
Melekler,öldükten Sonra Hesaba çekilip Sevap Ve Günahlari Tartilan Bir Adama Günahlarin Ağir Basti Demişler.bunun Için Cennete Girmeden önce,üç Yil Cehennemde Kalacaksin ,adam Can Havliyle,ben Dünyada Iken Firindan çikan Ekmeği Tutamaz Klimasiz Odada Yatamazdim,kisacasi Sicaktan Pek Hoşlanmam Gibilerinden Bir şeyler Söylemesine Rağmen Sözünü Dinletememiş Ve Biraz Sonra Götürüldüğü Cehennem Kapisinda Feryat Ederken Meleklerden Biri ,bize Bildirildiğine Göre Yirmi Yaşinda şehit Olan Bir Gencin Sana şefaat Etme Hakki Var Demiş Istersen şansini Deneye Bilirsin.adam Son Bir ümitle Hemen Ona Gidelim ,diye çirpinmaya Başladi.neyapar Yapar Beni Cehennemden Kurtarmasni Sağlarim. Hep Birlikte Uçan Hali Gibi Bişeye Binip şehidin Bulunduğu en üst Cennet katina Doğru Yola çikmişlar Adam Cennet çiçeklerinin Gittikçe Artan Kokusunu duymaya Başladiginda Kendinden Geçer Gibi Olmuş Ve Neleri Kaybetmek üzre oldugunu Büyük Bir Pişmanlikla Anlamiş.bu Arada Rüya Görüp Görmediğini Anlamak Içinde Kendini çimdikleyip Duruyomuş Biraz Sonra Cennetin Göz Kamaştirici Mücevherlerden örülmüş Kapisina Ulaşmişlar .adam Hafif Aralik Duran Kapiya Doğru Büyülenmiş Vaziyette Ilerlerken Melekler Onu Ensesinden Tutarak,ağir Ol Bakalim Demişler Ileri Gitmen Kesinlikle Ysaktir.o şehit Burya Gelcek Pazarligi Burda Yapacaksiniz.adam Cennetin Kapisindan Içeriye Bir Göz Attğinda,gördüğü Güzellikler Karşisinda Yiğilip Kalmiş.melekler Kendisini Zorlukla Ayiltip,kazayla Içeri Girsen Mutluluktan ölceksin Herhalde Demişler.hamen Ayağa Kalkta O Mübarek şehide Saygisizlik Olmasin.adam Güçlükle Doğrulup Saçini Başini Düzeltmiş Ve Kapi Araliğindan Burnunu Uzatip Cennetin Kokusunu Içine çekmeye çalişirken ,şehit üzerindeki Göz Kamaştiran Elbisesiyle Uçarak Gelmiş.adam Tir Tir Titreyerek Anlatmiş Derdini.şehitpeygamberlerle Yaptiği Sohpeti Yarida Kestiği Için Hemen Cennete Girmesi Gerektiğini Bildirdikten Sonra Bu Günlük Sadece Birtek şefaat Hakkim Var Demiş. Ama Senden Başka Biri Daha Başvurdu Aranizda Bir Tercih Yapmaliyim Adam Buseferde şansinin Yari Yariya Azalmasi üzerine Bayilyp Kalmiş Melekler Onu Tekrar Kaldirmişlar, Adam Kendine Gelince Mümkün Olduğunca Kibar Görünmeye çalişarak Izin Verirseniz Kura çekelim Efendim Demiş.hangimiz Kazanirsa O Cennete Alinsin Diğer Kişiğide Getirip Kura çektiklerinde,adam Kazanmiş Ve Sevincinden ölecek Gibi Olmuş Kendisini Getiren Meleklere Dönüp,ben Kazandim Ben Kazandim Diye Bağirmiş Birakinda Içeri Gireğim Demiş Melekler Ilahi Emri Bekledikten Sonra ,adamin şaşkin Bakişlari Arasinda Diğer Adami Cennete Sokmuş Ve Kendisini Tekrar Yakalayip Cehenneme Doğru Götürme Başlamişlar Adam Avazi çiktiği Kadar Kurayi Benim Kazandigimi Gördünüz Diye Bağirmiş,oşehit Bana Hakzizlik Yapti,kim Bu Genç,bana Söylegin şikayet Edeyim, Melekler Bir Birine Bakarak Tebessüm Ettikten Sonra,sen çok Iyi Bilirsin Demişler,asker Olupta Kura çektiğinde Doğuya Gitmemek Için Hatiri Sayili Kişilerden Torpil Yapmiştin,senin Gidecegin Yere Biraz önce Görüştüğün Genci Gönderdiler.oda şehit Olup Cenneti Kazandi Ve Ufacik Bir Tercihle Diğer Adami Seçti.kizma Canim Alt Tarafi Küçük Bir Torpil Işte.cüneyt Suavi

hacet

Kayıtlı Kullanıcı
s.aleyküm lütfen açan olursa yardım etsin ben pek beceremedim yazıları daha büyük,renkli,ve muntazam şekilde yazarsanız hikayeyi sevinirim. allah razı olsun şimdiden

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt