Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tevbemizi süsleyelim mi... (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
YA SETTAR.....

Gizli yada aşikar yaptığımız bütün kusurlarımızı rabbim merhametiyle..SETTAR ismiyle örtsün inşaallah....

vird haline getirelim arkadaşlar...
tesbihimizle bi kere dolansak..yada iş yerimizdeysek elimizle..dilimizle..gönlümüzle...desek YA SETTAR... affına geldim..
isteyerek..istemeyerek..bilerek..bilmeyerek...ettiğim bütün kusurlarımı SETTAR isminle ört Güzel SULTAN....

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hafize anne ALLAH razı olsun senden.ben bişey paylaşmak istiyorum ben bir günahımdan dolayı tövbe etmek istiyorum ama başaramıyorum çünkü aynı günahı sürekli işliyorum ne olur bana yardımcı olun

nasırlı_kalp

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. Rabbim Settar ismiyle günahlarımızı örtsün, Gafur ismiylede günahlarımızı bağışlasın inş. (amin..)

GEVHER

Yönetici
Rabbim ,

nasıl ki geceyi tüm günahların üzerine bir örtü gibi serip , onları kullarından gizliyor isen ;

SETTAR isminle bizim günahlarımızı gizle , ayıplarımızı ört ki SEN in karşında mahçupluğumuzdan , pişmanlığımızdan boynu bükük kalmayalım...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt